0 850 840 87 87

Kırıkkale Delice Aile Terapisti – Aile Danışmanı

Aile Terapisti Kırıkkale‘, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri 2021′, ‘Kırıkkale Delice Psikolog Fiyatları‘, ‘Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan alanında uzman Kırıkkale Delice Aile Terapisti kadromuzdan destek alabilirsiniz. Delice aile terapisti ücretleri hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Delice aile danışmanı tavsiye için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

İnsan; fetüs halinde anne karnında var olduğu an itibariyle biyolojik eşi olan plasenta ona doğum anına kadar eşlik eder. Doğduğu an ise ruhsal olarak beslenme kaynağı arayışına girer ve annesi artım yeni eşidir. Büyüdüğünde ise yani genç yetişkinlik dönemlerinde ruh eşini bulma gereksinimi duyar. Sonuç olarak insanoğlu yaşamının hangi döneminde olduğu fark etmeksizin yaşantısını bir eşle birleştirme arzusundadır.

Bireylerin etrafındaki insanlarla iletişimleri, ikili ilişkileri, duygusal doyumları herkes için epeyce önemlidir. Fakat konu romantik ilişki olunca verdikleri önem artmaktadır. Çift terapisi; partnerler arasındaki anlaşmazlıkları, iletişim kaynaklı problemleri, tartışmaları, cinsel veya duygusal sorunları çözmek için bireylere verilen bir hizmettir. Bu sürecin sonundaysa partnerlerin olumlu anlamda değişimi hedeflenir.

Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığının, kişilerin farkındalığını arttırmak, yeniden yapılandırma sağlamak gibi temel hedefleri de vardır. Aynı zamanda boşanma süreçleri, aldatma/aldatılma, aile fertlerinden birinin kaybı, anne ve babanın çocuk üzerindeki etkileri gibi konular da aile danışmanlığına dahildir.

Etiketler: delice psikolojik danışmanlık, delice özel psikolog, delice psikolog, kırıkkale psikolojik danışmanlık merkezi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.