0 850 840 87 87

Kırıkkale Keskin Psikolog – Psikolojik Danışman

Kırıkkale Keskin Psikolog arayışında kişilerin bu arayışa ilk başladıkları yer genellikle internet olmaktadır. İnsanların duygu, düşünce ve davranışlarını inceleyen, dinleyerek anlamaya çalışan, bireylerde öz farkındalık oluşturmaya çalışan, sorunların altında yatan sebepleri meydana çıkararak farklı metotlarla çözüm sürecinde bireye destek veren uzman kadromuzla tüm psikolojik problemlerinizde Optimum Psikoloji olarak yanınızdayız. 

Her insan hayatında zor olaylar yaşadığı dönemlerden geçer. Bu dönemler kişinin rutin yaşamında, hayat kalitesinde, çevresindeki kişilerle iletişime ve ilişkisinde ya da kişinin özgüveninde hasarlara sebep olabilir. Bu gibi durumlarda duygularımızla baş edebilmek için bir uzman desteği almak epeyce önemlidir.

Kişiye ağır gelen bir travma meydana geldiğinde insan beyni travmayı yaşanılan andaki duygusal kapasitesiyle kaydeder. Kişi bu travmayı ya da travmaları aşamadığından olumsuz anısını hatırlatıcı bir durum yaşadığında beyin devamlı olarak kişiye travmasını hatırlatır. Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme Terapisi yani EMDR sayesinde kişi içinde kaybolduğu durumdan çıkabilir. EMDR’la birlikte bireyler rutin yaşamına ayak uydurmakta zorlanmıyor ve bunun yanı sıra olumsuz olaylarla baş etme metotları öğreniyor.

EMDR Terapisi; baş ağrısı, stres ve öfke kontrolü, beden algısı bozuklukları, fobiler, panik bozuklukları, travma sonrası stres bozukluğu (TSSB), cinsel ya da fiziksel taciz, yas, ölüm, depresyon, performans geliştirme (spor, sahne performansı gibi), yeme bozuklukları, sınav kaygısı ve fibromiyalji gibi durumlarda çoğunlukla başvurulan ve çok başarılı sonuçlar alınan bir terapi türüdür.

Kırıkkale en iyi psikolog arayışındaysanız ‘EMDR Terapisi’ eğitimi almış uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Kırıkkale Keskin psikolog ücretleri hakkında bilgi edinmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Kırıkkale psikolog tavsiye ve yorumlar için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: keskin psikolog özel, kırıkkale’de en iyi psikolog, keskin psikolojik danışmanlık, keskin psikolog randevu, kırıkkale’deki psikologlar

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PSİKOLOG - PSİKOLOJİK DANIŞMAN KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.