0 850 840 87 87

KIRIKKALE VAJİNİSMUS TERAPİSİ

Kırıkkale Vajinismus Terapisi

Vajinismus çözümü olmayan, haftalarca aylarca süren bir sorun değildir! Son senelerde yoğun olarak başvuru yapılan vajinismus sorunu yaşayan bireylerin telaş yapmasını engellemek, kaygılarını gidermek için ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Terapisi’ eğitimleri bulunan uzman ve Kırıkkale Vajinismus Terapisi alanında deneyimli kadromuzla Vajinismus problemini Alfa yöntemi ile 3 gün gibi çok kısa bir zaman içerisinde çözüme kavuşturmak için yanınızdayız.

Cinsel yaşantı, evlilik ya da ilişkilerin kuşkusuz en önemli yapıtaşlarından biridir. Vajinismus sorununa sahipseniz gelin bu sorunu çözelim ve cinsel hayatınızdaki kaliteyi attıralım. Aynı zamanda EMDR Terapisi ile daha önce yaşadığınız olumsuz deneyimlerin etkisinden kurtulabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden; otel konaklama desteğiyle veya online seanslar ile evinizin konforunda Vajinismus Terapisi sürecine başlayabilirsiniz.

Vajinaya direkt müdahale veya tıbbi bir müdahale bulunmaksızın; yalnızca cinsel danışmanlık alarak bu problemi çözüme kavuşturabilirsiniz.

 Kırıkkale vajinismus ücretleri hakkında bilgi edinmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Kırıkkale vajinismus öneri veya yorum için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: vajinismus terapisi nedir, vajinismus ücretleri, optimum psikoloji vajinismus, 3 günde alfa

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Kırıkkale ve İlçeleri: Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşihan

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.