0 850 840 87 87

Kırşehir Çiçekdağı Aile Danışmanı – Aile Terapisti

Aile Terapisti Kırşehir’, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri 2021’, ‘ Kırşehir Çiçekdağı Psikolog Fiyatları’, ‘Çiçekdağı Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından birini yaparak sayfamıza ulaştınız. ‘Aile Terapisi’, ‘Cinsel Terapi’ ve ‘ EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan Kırşehir Çiçekdağı Çift, Evlilik ve Aile Danışmanı kadromuzdan destek alabilirsiniz.

İnsan, anne rahminde var olmaya başladığı an biyolojik eşi olan plasenta bebeğe doğacağı ana kadar eşlik eder. Doğduğu zaman ise ruhsal olarak beslenebileceği bir kaynak arayışına girer ve annesini yeni eşi olarak tanır. Büyüdüğünde yani genç yetişkinlik dönemindeyse kişi ruh eşini bulma gereksinimi duyar. Sonuç olarak insan yaşamının hangi evresinde olduğu önemsiz olmaksızın yaşantısını bir eşle birleştirme arayışında ve gereksinimindedir.

Kişilerin; etraflarıyla ilişkileri, iletişimleri, duygusal doyumları kendileri için epeyce önemlidir. Fakat konu duygusal ve yakın bir ilişki olduğunda verilen önem fazlaca artmaktadır. Çift Terapisi; partnerler arasındaki anlaşmazlıkları, ilişki problemlerini, tartışmaları, cinsel veya duygusal sorunları çözümlendirmek için yapılan bir terapidir. Sürecin sonundaysa partnerlerin/aile üyelerinin olumlu yönde değişim ve gelişimi hedeflenir.

Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığının, kişiye farkındalık kazandırma, yeniden yapılandırma gibi katkıları bulunur. Bu konuda aile danışmanlığı sağlıklı bir ilişki ve aile ortamının oluşması için aile üyelerine destek vermeyi amaçlar. İlişki danışmanlığı aynı zamanda boşanma sürecinde olan çiftler, aldatma problemi yaşayan çiftler, aileden birinin kaybıyla yas sürecinde olan çiftler ve anne baba ilişkisinin çocuklar üzerindeki etkisi gibi konuları da ele almaktadır.

Kırşehir Çiçekdağı aile danışmanlığı fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kırşehir Çiçekdağı aile terapisti tavsiye için aşağı kısımda bulunan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: kırşehir psikolog, kırşehir özel psikolog, kırşehir en iyi psikolog, kırşehir psikolojik danışmanlık merkezi, kırşehir aile danışmanı, çiçekdağı aile terapisti öneri

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merve DEMİR
Aile Danışmanı – Cinsel Danışman

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/aile-danismani-merve-demir/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mustafa EĞREN
Psikolojik Danışman – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolojik-danisman-mustafa-egren/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyit ASLAN
Psikolog – EMDR Dnş.

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolog-seyit-aslan/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.