0 850 840 87 87

Kırşehir Mucur Psikolog – Psikolojik Danışman

Kırşehir Mucur psikolog tavsiye’ veya ‘Mucur psikolojik danışmanlık merkezi’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız.

 Herkes yaşamında zorlandığı dönemler geçirmiştir. Bu dönemler günlük hayatımızda, etrafımızla olan iletişimimizde, ikili ilişkilerimizde olumsuzluklara neden olabilmektedir. Böyle zamanlarda olaylarla, durumlarla veya duygularımızla baş edebilmek, psikolojik ruh halimizi koruyabilmek adına bir uzmandan destek almak oldukça elzem olmaktadır.

Olumsuz duygularla ve düşüncelerle kaplı bir travma oluştuğunda beyin o anıyı yaşadığımız andaki duygusal yüküyle kaydeder ve o anıyı, travmayı hatırlayacağınız herhangi bir şey yaşadığınızda beyin sizi sürekli olarak olumsuz düşünmeye iter ve size o anı yaşatır. EMDR, tam olarak böyle durumlardan çıkış yolunuz olabilir.

Kırşehir en iyi psikolog arayışı içindeyseniz ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan güvenilir uzman kadromuzdan hizmet alabilirsiniz. Kırşehir Mucur psikolog fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mucur psikolog önerisi ve danışan yorumları aşağıda yer almaktadır, inceleyebilirsiniz.

Etiketler: kırşehir mucur özel psikolog, kırşehir mucur psikolojik danışmanlık merkezi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PSİKOLOG - PSİKOLOJİK DANIŞMAN KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.