0 850 840 87 87

Kocaeli İzmit Cinsel Terapi

Kocaeli İzmit’te cinsel terapist arayışında mısınız? ‘Cinsel terapi’ ve ‘Aile Danışmanlığı’ eğitimleri bulunan güvenilir, deneyimli ve uzman kadromuzdan tıbbi bir işlem içermeyen tüm cinsel sorunlarınız için destek alabilirsiniz. Kocaeli İzmit cinsel terapi ücretleri hakkında bilgi edinmek ve Kocaeli İzmit cinsel danışmanlık randevu için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kişiler aralarında yaşadıkları sorunları veya kendi sosyal yaşamlarındaki problemleri, gerginlikleri ve stresi, cinsel yaşamlarına da yansıtabilirler. Cinsel danışmanlık ile yanlış bilinen cinsel bilgilerin yerini doğrularıyla değiştirmek, oluşan kaygı ve gerginliği en aza indirmek, partnerler arasındaki ilişkiyi onarmak amaçlanır. Bu amaçlar doğrultusunda, danışanlar ve danışmanın aldığı kararlarla terapi süreci başlar.

Bireylerin küçük yaşlardan itibaren aileleri veya çevrelerinden edindiği cinselliğe dair bilgiler veya yaşadıkları deneyimler, içerisinde bulundukları ilişkinin dinamiği, partnerlerin birbirlerine karşı beslediği duygu ve düşünceler cinsel hayatlarını doğrudan etkilemektedir.

Bu terapide asıl amaç ise cinsel sorunların giderilmesinin yanı sıra her iki birey için de doyum sağlayabildikleri bir cinsel yaşantı sağlanmasıdır.

Cinsel danışmanlık sonrasında; kendi cinsel problemlerinizi ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlatabilir hale gelirsiniz, partnerinizin beklentilerini daha iyi anlayabilirsiniz ve cinsel konularda daha rahat iletişim kurabilirsiniz. Kocaeli İzmit cinsel terapist öneri ve İzmit cinsel danışman yorumları için sayfanın aşağı kısmında yer alan uzmanlarımızın danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: cinsel terapist izmit, izmit terapist, izmit aile terapisti

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

CİNSEL TERAPİST KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.