0 850 840 87 87

Kocaeli Körfez Aile Danışmanı – Aile Terapisti

 

Kocaeli Körfez’de aile terapisti arayışında mısınız? ‘Aile terapisi’ ve ‘Cinsel terapi’ eğitimleri bulunan uzman, deneyimli, danışan gizliliğine son derece özen gösteren kadromuzdan destek alabilirsiniz. Kocaeli Körfez aile terapisi fiyatları ve randevu için kurumumuzu arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bulunduğumuz nesilde aile ilişkileri daha komplike olabilmektedir. Sebebi fark etmeksizin aile fertleri başa çıkmakta zorluk yaşadıkları problemleri çözüme ulaştırmak için bir uzman desteği almalıdır.

Çift, evlilik ve aile danışmanlığı; çiftlerin evliliklerinde ya da ilişkilerinde yaşadıkları uyumsuzlukların ya da herhangi bir problemin sebebinin analiz edilmesiyle başlamaktadır ve partnerler arasında gerilim, anlaşma sorunları, iletişimsizliklere sebep olan olayın çözüme kavuşturulması ve ihtiyaç olursa ilişkilerinin onarılmasıyla devam etmektedir. Bireylerin ayrı ayrı sorun çözme yetenekleri kazanmaları; ileride oluşabilecek potansiyel problemler için hazırlıklı olmalarını ve yaşanılan durumu daha kolay atlatmalarını sağlamaktadır.

Aile içerisindeki problemlerin çözülmesinin yanında evlilik için hazırlık yapan ya da evlenmeyi düşünen çiftlerin de uyum sağlayabildikleri, sağlıklı ve huzurlu bir evliliğe giriş yapmaları için ‘evlilik öncesi danışmanlık’ almaları; evlenmeden önce çiftlerin birbirini daha iyi tanımasını, birbirlerinden beklentilerini ve gereksinimlerini kavramalarını, ileride oluşabilecek iletişim sebepli problemler açısından farkındalık kazanımı yaşamalarını sağlayacaktır.

Evlilik öncesi danışmanlık; boşanma yüzdelerini aşağıya çekme konusunda da oldukça etkili olmuştur. Kocaeli Körfez aile danışmanı tavsiye ve yorumlar için aşağı kısımda yer almakta olan danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: körfez aile danışma merkezi yorumlar, körfez devlet hastanesi aile terapisi, körfez belediyesi evlilik terapisti, körfez evlilik terapisti, izmit aile terapisti

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.