0 850 840 87 87

MANİSA PEDAGOG – ÇOCUK PSİKOLOĞU

Her anne baba çocuğunun mutlu, huzurlu ve en önemlisi sağlıklı büyüyüp gelişmesini arzular. Bunları sağlayabilmek için ise çocukların temel yaşam gereksinimlerinin giderilmesi gerekir. Fakat buna ilaveten çocukları psikolojik ve manevi ihtiyaçlarının giderilmesi de son derece önem göstermektedir. Çocukların manevi ihtiyaçları gözden kaçırıldığında; çocukları büyüdüklerinde davranışsal sorunlar veya psikolojik problemler meydana gelebiliyor. Aile çocuğunun böyle bir durumla karşı karşıya kaldığını anlar anlamaz bir pedagog/çocuk psikoloğundan destek almalıdır. Bir uzmandan destek almak için çocuğunuzun bir soruna sahip olmasına gerek de yoktur, pedagog desteğiyle büyüyen çocuklar büyüdüklerinde daha bilinçli bireyler olacaklardır. Manisa en iyi pedagog arayışında iseniz ‘Oyun Terapisi’ ve ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan ve bu alanda yalnızca çocuk ve ergenlerle çalışan uzman ve deneyimli Optimum Psikoloji pedagog kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Oyun terapisi; çocukların oyuncaklar yoluyla duygu, düşünce ve sorunlarını oyunlara aktardığı ve oyun terapistiyle arasında bir iletişim bağı oluşturan terapi türüdür. Bu terapide çocuğun problemlerinin giderilmesi, farkındalık kazanımı sağlanması, iç dünyasında yaşadıklarını aktarması ve dolayısıyla çözüme kavuşması hedeflenir. Çocukların oynadığı oyunlar ve çizdikleri resimler; çocukların iç dünyasının yansımasıdır.

Manisa pedagog ücretleri hakkında bilgi edinmek için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz. Manisa pedagog tavsiye ve yorumlar için aşağı kısımda yer almakta olan danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: manisa pedagog olan hastaneler, manisa şehir hastanesi pedagog, manisa psikolog fiyatları, pedagog manisa

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Manisa ve İlçeleri: Şehzadeler, Yunusemre, Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu 

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PEDAGOG KADROMUZ