0 850 840 87 87

Manisa Yunusemre Cinsel Terapi

Manisa Yunusemre Cinsel Terapi

Cinsel danışmanlık, bireylerin cinsel yetenekler ve cinsellikten duydukları hazla alakalı karşılarına çıkan sorunları aşmaları konusunda destek olmak, sağlıklı cinsel yaşantıya uyum sağlamalarına yardımcı olmakla ilgilenen Manisa Yunusemre cinsel terapi kadromuz ile gerçekleştirilen bir danışmanlık türüdür.

Cinsel danışmanlık; bu alanda ‘Cinsel terapi’ ve ‘Aile danışmanlığı’ eğitimleri bulunan uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Danışmanlık hizmeti boyunca bireyin cinsel problemlerini aşmasına destek olmanın yanı sıra cinsel problemlerin oluşumunda büyük paya sahip olan cinsel eğitim yetersizliğini gidermek adına cinsel eğitimler de verilmektedir. Cinsel terapi sürecini danışan mahremiyetine ve etik kurallara uygun şekilde yürütmeye son derece önem göstermekteyiz.

Cinsel danışmanlıkta amaç; çiftlerin yaşadıkları problemleri ortadan kaldırmak, eğer mevcutsa kişilerin sosyal hayatlarındaki sorunları çözüme kavuşturmak, cinsel problemlerin sebep olduğu gerginlik ve stresli ortamı en aza indirmek ve bireylere problemlerle başa çıkma metotları kazandırmaktır. Ayrıca partnerlerin ilişkinin geleceğinde karşılaşabilecekleri problemlere karşı önleyici uygulamalar da gerçekleştirilmektedir. Yunusemre cinsel terapi fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz. Yunusemre cinsel terapist tavsiye ve yorumlar için aşağıda yer almakta olan danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: yunusemre cinsel terapist

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.