0 850 840 87 87

Manisa Yunusemre Vajinismus Terapisi

Manisa Yunusemre Vajinismus Terapisi

Vajinismus problemi yaşayan bireyler genellikle çözümü olmayacağını ya da çok zor olacağını düşünüyorlar. Fakat vajinismus çözümü olmayan bir sorun değildir, hatta çözümü ise haftalarınızı aylarınızı alan bir sorun da değildir. Pek çok partnerin bu konuda sorun yaşadığı vajinismus destek alındığında kesin olarak sona eren bir problemdir. Bu soruna sahip kişilerin kaygılanmasının önüne geçmek, korkularını gidermek adına ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Danışmanlığı’ eğitimleri bulunan uzman kadromuzdan destek alarak Alfa metoduyla 3 gün gibi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Manisa Yunusemre vajinismus ücretleri ve Yunusemre vajinismus randevu için merkezimize ulaşabilirsiniz.

Evlilikte bağları kuvvetlendiren en önemli noktalardan birisi cinsel yaşantıdır. Eğer vajinismusla mücadele ediyorsanız kurumumuzdan destek alarak cinsel hayatınızdaki kaliteyi arttırabilirsiniz. Ayrıca EMDR terapisiyle daha önce mevcut olan olumsuz yaşantılarınızın getirisi olan kaygı ve korkularınızdan kurtulabilirsiniz. Bu danışmanlık vajinaya direk bir müdahale içermediği gibi tıbbi herhangi bir işlem de uygulanmamaktadır.

Ülkemizin her yerinden; dilerseniz otel konaklama hizmetiyle dilerseniz de online seanslarla ev konforunda vajinismus terapisi hizmeti alabilirsiniz.

Yunusemre vajinismus öneri ve yorumlar için aşağıda yer almakta olan danışan yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

Etiketler: yunusemre vajinismus 3 günde başarılı, vajinismus yunusemre 

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.