0 850 840 87 87

MERSİN AİLE DANIŞMANI – AİLE TERAPİSTİ

Mersin’de aile danışmanına mı ihtiyacınız var? ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Danışmanlığı’ eğitimleri bulunan uzman ve deneyimli uzmanlarımızla yanınızdayız. Mersin aile terapisti ücretleri ve Mersin aile danışmanı randevu için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Aile içi ilişkiler, çağımızda pek çok ailenin üzerinde durmadığı ve aynı zamanda çok önemli olan bir konudur. Aile fertlerinde meydana gelen pek çok problemin nedeni aile içi iletişim eksikliklerinden oluşmaktadır. Aile terapisine başvuru yapılan sebepler genellikle; iletişim kaynaklı sorunlar, çocuklarla alakalı sorunlar, bitmeyen çatışma durumları, boşanma süreçleri, sadakat eksikliği, geniş ailenin müdahale etmesi, cinsel sorunlar olmaktadır.

Çift, evlilik ve aile terapisinde amacımız; partnerlerin birbirlerini daha doğru tanımalarına aracı olmak, sağlıklı olarak tartışabilmelerini sağlamak, bireylerin sorun çözme becerilerini arttırmak ve bu sayede ileride oluşabilecek potansiyel sorunların çözümünü kolaylaştırmaktır.

Sorunlarınızı çözmek için çift, evlilik ve aile danışmanlığı alabileceğiniz gibi eğer partnerinizle evlenmeyi planlıyorsanız ‘Evlilik öncesi danışmanlık’ desteği alabilirsiniz. Bu sayede partnerinizle karşılıklı olarak beklentilerinizi ve gereksinimlerinizi öğrenmiş olacak ve evliliğe sağlıklı ve net adımlarla başlayacaksınız.

Eğer eşinizle boşanma sürecindeyseniz veya boşanmayı düşünüyorsanız uzmanlarımızdan destek alarak bu süreci sağlıklı şekilde sonlandırabilirsiniz.

 Mersin evlilik terapisti öneri ve yorumlar için aşağıda yer alan uzmanlarımızın danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: mersinde en iyi aile terapisi, mersin evlilik terapisti, aile terapisti ücretleri, aile ve evlilik terapisti, mersin psikolog, erdemli aile terapisti

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Mersin ve İlçeleri: Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.