0 850 840 87 87

MERSİN CİNSEL TERAPİ

Mersin’de cinsel terapiste ihtiyacınız mı var? ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Danışmanlığı’ eğitimleri bulunan uzman, bu alanda deneyimli, meslek etik kurallarına ve danışanlarının mahremiyetine son derece özen gösteren kadromuzdan destek alabilirsiniz. Mersin cinsel terapi ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak ve randevu oluşturmak için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Cinsel danışmanlık, kişilerin cinsel beceriler ve cinsellikle alakalı duydukları hazla ilgili karşılaştıkları problemleri çözmeleri konusunda destek olmak, bireylerin sağlıklı cinsel yaşantıya sahip olmalarına aracı olmak için gerçekleştirilmektedir. Danışmanlık süresince kişilerin cinsel sorunlarını çözmelerine destek olmanın yanı sıra cinsel sorunların meydana gelişinde büyük role sahip olan cinsel eğitim yetersizliğini ortadan kaldırmak için cinsel eğitimler de verilmektedir.

Vajinismus, disparoni, cinsel isteksizlik, erken ya da geç boşalma, ereksiyon sorunları veya orgazm sorunlarından herhangi birine sahipseniz kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

Cinsel danışmanlıkta amaç; partnerlerin yaşadığı sorunları aşmalarına destek olmak, eğer varsa bireylerin sosyal yaşantılarındaki problemleri çözüme ulaştırmak, cinsel sorunların neden olduğu gergin ve stresli durumu düzene koymak ve kişilere sorunlarla baş etme yöntemleri kazandırmaktır. Bunun yanı sıra çiftler ileride karşılarına çıkabilecek sorunlara karşı hazırlıklı olacaktır. Mersin cinsel terapist öneri ve yorumlar için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: mersin psikolojik danışmanlık, mersin aile terapisti, EMDR terapisi mersin, mersin pedagog

Randevu İletişim:

📞 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Mersin ve İlçeleri: Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

CİNSEL TERAPİST KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merve DEMİR
Aile Danışmanı – Cinsel Danışman

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/aile-danismani-merve-demir/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mustafa EĞREN
Psikolojik Danışman – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolojik-danisman-mustafa-egren/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyit ASLAN
Psikolog – EMDR Dnş.

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/psikolog-seyit-aslan/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.