0 850 840 87 87

Mersin Toroslar Vajinismus Terapisi

 

Mersin Toroslar’da cinsel danışman arayışında mısınız? ‘Cinsel terapi’ ve ‘Aile terapisi’ eğitimleri bulunan, bu alanda uzman, deneyimli ve danışan gizliliğine son derece özen gösteren kadromuzdan destek alabilirsiniz. Mersin Toroslar vajinismus ücretleri ve randevu için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Vajinismus sorunu yaşayan bireyler çoğunlukla çözümü olmayan bir problem olduğunu veya çok zor çözüme kavuşacağı hissine kapılıyorlar. Ancak vajinismus çözümü olmayan bir problem olmadığı gibi çözümüyse haftalarınızı ya da aylarınızı alan bir problem hiç değildir. Birçok partnerin bu noktada problem yaşadığı vajinismus, destek alındığı taktirde kesin ve kalıcı olarak çözüme ulaşmaktadır. Danışmanlık alan bireylerin endişelenmesini engellemek, korkularının önüne geçmek için kadromuzdan destek alarak Alfa yöntemi sayesinde 3 gün kısa kısa bir süre içinde probleminizi kesin olarak çözebilirsiniz.

Evlilikte çiftler arasındaki bağı kuvvetlendiren önemli konulardan biri şüphesiz cinsel yaşamdır. Vajinismus sorununu sona erdirerek aynı zamanda cinsel yaşamınızdaki kaliteyi de arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra EMDR terapisiyle daha önce yaşadığınız olumsuz deneyimlerinizin getirdiği endişe ve korkularınızdan da kurtulmanız mümkün. Kurumumuzda verilen cinsel danışmanlık vajinaya direkt işlem içermez, ayrıca tıbbi herhangi bir müdahale de gerçekleştirilmemektedir.

Türkiye’nin her ilinden; otel konaklama desteği ya da dilerseniz online danışmanlık ile evinizde vajinismus terapisi desteği alabilirsiniz.

 Mersin Toroslar vajinismus tavsiye ve yorumları için aşağıda yer almakta olan uzmanlarımızın tüm danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: toroslar vajinismus 3 günde başarılı, mersin toroslar vajinismus terapisi, vajinismus terapisi nedir

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.