0 850 840 87 87

Nevşehir Ürgüp Aile Danışmanı – Aile Terapisti

Aile Terapisti Nevşehir‘, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri 2021‘ veya ‘Ürgüp Aile Terapisti Fiyatları‘ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. İlişki, evlilik ve aile terapisine çiftlerin gelme sebepleri çoğunlukla; iletişim eksikliği veya sorunları, çocuk merkezli sorunlar, çözülemeyen tartışmalar, boşanma, sadakatsizlik, geniş aile müdahalesi, cinsel sorunlar, şiddet şeklindedir.

Çift Terapisi; partnerlerin iletişim sorunlarının çözümlenmesi ve ilişkilerinin doyum eşiğinin arttırılması hedefiyle gerçekleştirilir. İki kişi arasında meydana gelen herhangi bir sorun, çözümlenmesi gereken bir durum olabileceği gibi, eşlerin aldığı bir potansiyel çözüm yolu da olabilir. Yani partnerlerin problem çözme becerilerini geliştirmek ve iyileştirmek için bireyleri bir arada tuttuğu gibi, ilişkilerinin geleceğini de olumlu anlamla geliştirir.

Evlilik Danışmanlığında hedeflerden çiftlere birbirlerini anlamayı, aynı zamanda kendilerini de anlamayı öğretmektir. Sağlıklı olarak tartışabilmeyi öğrenmek de ilişki danışmanlığına dahildir. Mutlu bir evlilik, sağlıklı bir ilişki demek hiç sorun yaşanmaması ya da hiç çatışma olmaması demek değildir. Bireyler birbirlerine karşı ılımlı ve gelişime açık olduğu sürece aralarındaki problemler daha hızlı çözülmektedir. Sadece ilişki esnasında değil, kötü giden ve sonlanması gereken bir ilişkiyi sağlıklı şekilde bitirmeye destek olmak da çift, evlilik ve aile danışmanlığının içindedir.

Aile Terapisi’, ‘Cinsel Terapi’ ve ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan Nevşehir Ürgüp Çift, Evlilik ve Aile Danışmanı kadromuzdan destek alabilirsiniz. Nevşehir aile terapisti ücretleri hakkında bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz. Nevşehir aile terapisti önerileri için sayfanın aşağı kısmında yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: nevşehir’de özel psikolog, nevşehir psikolog fiyatları, nevşehir psikolojik danışmanlık, nevşehir en iyi psikolog, nevşehir aile terapisti, ürgüp psikolog, ürgüp aile danışmanlığı, kapadokya hastanesi psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.