0 850 840 87 87

Nevşehir Ürgüp Psikolog – Psikolojik Danışman

Nevşehir’de özel psikolog’, ‘Nevşehir Ürgüp psikolojik danışmanlık’ veya ‘Ürgüp aile terapisti’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız.

Her birey psikolojik açıdan zorlu süreçler geçirebilir. Bu zorlu süreçlerse günlük hayatta, etrafımızdaki insanlarla iletişimimizde, ikili ilişkilerimizde ya da özgüvenimizde olumsuzluklara davetiye çıkarabilir. Böyle durumlarda olaylarla veya duygularımızla baş edebilmek ve ruh halimizi korumak adına bir uzmandan psikolojik destek almak çok önemlidir.

Olumsuz duyguları içeren bir travma yaşandığında beyin o travmayı yaşadığımız andaki duygusal yüküyle kayıt altına alır. Bu anılarsa kişiler tarafından sindirilmediğinden travmayı tetikleyici bir durum yaşandığında olumsuzluklar beynimizi ele geçirmeye devam eder. EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi böyle durumlarda çıkış yolu olarak başvurulan bir yöntemdir. EMDR sayesinde kişiler günlük yaşamlarına adapte olmakta zorlanmıyor ve aynı zamanda durumlarda başa çıkma yöntemleri olumsuzdan olumluya çevriliyor.

EMDR Terapisi; baş ağrısı, fobiler, cinsel ya da fiziksel taciz, performans geliştirme (spor, sahne sanatları ve buna benzeyen diğer performans gerektiren konularda), stres yönetimi, panik atak, yas ve ölüm, beden algısı bozuklukları, yeme bozuklukları, travma sonrası stres bozukluğu (TSSB), depresyon ve sınav kaygısı gibi durumlarda gerçekleştirilir.

Nevşehir Ürgüp en iyi psikolog arayışında iseniz ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Ürgüp psikolog fiyatları hakkında bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürgüp psikolog tavsiye ve danışan yorumları aşağı kısımda yer almaktadır.

Etiketler: ürgüp psikolojik danışmanlık, nevşehir devlet hastanesi psikolog, ürgüp psikolog, online psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

PSİKOLOG - PSİKOLOJİK DANIŞMAN KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.