0 850 840 87 87

Niğde Bor Cinsel Terapi

Niğde Bor Cinsel Terapi

Cinsellik konuşulmaması gereken bir mevzu değildir. Vajinismus, erken/geç boşalma, disparoni, ereksiyon sorunları, cinsel isteksizlik gibi sorunlarınız varsa; ‘Cinsel Terapi’, ‘Aile Terapisi’ ve ‘EMDR Terapisi’ eğitimleri bulunan, meslek etik kurallarına uyan ve gizlilik esasıyla çalışan güvenilir uzman Niğde Bor Cinsel Terapi kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Bir ilişkide cinsel hayatın doyum noktasının yüksek olması doğal ve sağlıklı olanıdır. Bununla birlikte bir ilişkinin en az problemle sürdürülebilmesi için partnerlerin fiziksel ve duygusal yakınlığının devam etmesi gerekir. Cinsel yaşantınızda oluşan sorunlarınızın çözümü için cinsel terapi desteğine başvurabilirsiniz.

Cinsel Terapi; partnerler arasında çatışmalara yol açan cinsel sorunların örselediği psikolojik dengeyi yeniden kurmak, danışanlara cinsel eğitim vermek, çiftlerin kendilerini tanırken aynı zamanda eşlerini de tanımalarını sağlamak, cinsel tartışmalara son vermek ve tüm bu etkenlerin neden olduğu gergin ortam ve stresi azaltmak, partnerlerin iletişimlerini iyileştirmek ve geliştirmek hedefiyle yapılan bir danışmanlık türüdür.

Niğde Bor cinsel terapi ücretleri hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Niğde cinsel terapist yorumları için sayfanın aşağı kısmında yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: niğde en iyi cinsel terapist, cinsel danışmanlık, bor aile danışmanı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.