0 850 840 87 87

Niğde Çiftlik Psikolog – Psikolojik Danışman

 

Niğde Çiftlik psikolog desteği konusunda diğer şehirlere göre seçeneğin daha kısıtlı olduğu bir şehrimizdir. Bu konuda online psikolog / psikolojik danışman destaği alma alternatifinin bulunması bu seçimi daha kolay hale getirmektedir.

Her insan yaşamında hiç geçmeyeceğini düşündüğü zorlu süreçler yaşayabilir. Bu süreçler günlük yaşantımızda, yaşam kalitemizde, iletişim ve ilişkilerimizde olumsuzluklara neden olabilir. Böyle zamanlarda duygularınız ya da olayla başa çıkabilmek, ruhsal dengenizi koruyabilmek için bir uzmandan psikolojik destek almanızı öneririz.

Hayatımızda psikolojik ruh halimizi sarsan her olayın temeli olumsuz inançlara (başarısızlık, yetersizlik, değersizlik, çaresiz hissetme, güven eksikliği vb.) dayanmaktadır. EMDR Terapisi sayesinde kişinin farkındalıkları artar ve olumsuz anılarla vedalaşır, olumsuz anılar duyarsızlaşırken yerine olumlu duygular ve düşünceler yerleştirilir. Dolayısıyla bireyin travmaları ona yük olmaktan çıkar ve bireyi olumsuz olarak etkileyemez hale gelir.

EMDR Terapisi; ölüm ve yas, kaygı ve panik bozuklukları, fobiler, fibromiyalji, kazalar, öfke yönetimi, sahne performans kaygısı, cinsel problemler, doğal afet, depresyon, yeme bozuklukları, aldatma/aldatılma, stresle başa çıkma, sınav kaygısı ve migren gibi bir çok durumda başvurulan ve olumlu sonuçlar elde edilen bir yöntemdir.

EMDR Terapi’, ‘Bilişsel Davranışçı Terapi’, ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Oyun Terapisi’ gibi eğitimleri mevcut uzman, güvenilir Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Niğde Çiftlik psikolog ücretleri hakkında bilgi edinmek ve Niğde Çiftlik psikolog randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Niğde Çiftlik psikolog tavsiye ve yorumları için sayfanın aşağı kısmında yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: niğde en iyi psikolog, niğde devlet hastanesi psikolog, niğde özel psikolog, online psikolog, niğde psikolojik danışman, niğde pedagog, emdr nedir, optimum psikoloji konya

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PSİKOLOG - PSİKOLOJİK DANIŞMAN KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.