0 850 840 87 87

Niğde Ulukışla Aile Danışmanı – Aile Terapisti

‘Aile Terapisti Niğde’, ‘Aile Danışmanlığı Seans Ücretleri 2021’, ‘Ulukışla Psikolog Fiyatları’, ‘Niğde Aile Terapisti Fiyatları’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Niğde Ulukışla Çift Evlilik ve Aile Danışmanı alanında uzman, ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığı, çiftlerin yaşadığı sorun ve tıkanıklıkları anlama, sorunların çözüme kavuşmasında rehberlik etme ve iletişim ve ilişkilerini kuvvetlendirmelerini kapsayan bir danışmanlık türüdür. Bu danışmanlıkta amaç; çiftlerin iletişim kurma, çatışmalarını çözüme kavuşturma ve sağlıklı düzeyde tartışma yetenekleri kazandırmaktır. Evlilik danışmanlığının, yolunda gitmeyen ilişkilerdeki sorunların çözüme kavuşması ve ilişkinin onarılmasını sağlamasının yanı sıra bitirilmesi daha sağlıklı olan, devamı mümkün gözükmeyen ilişkilerin sağlıklı şekilde bitirilmesine de destek olur.

Evlenme planı olan partnerler için evlilik yaşamlarında olabilecek çatışma ve huzursuzlukların oluşumunu engellemek ve sağlam temeller üzerine adım atmaları amacıyla Evlilik Öncesi Danışmanlık desteği verilmektedir. Çiftler birbirlerine adapte olma sürecinde oldukları için olası sorunlara ve krizlere daha müsaittirler. Oluşabilecek problemleri önceden konuşmak, evlenme süreci, sağlıklı iletişim konularında danışmanlık hizmeti almak; sağlam ve sağlıklı bir ilişkiye başlamanın en güzel yoludur.  Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığının, bireylerin farkındalıklarını arttırma, yapılandırma ve iyileştirme özellikleri bulunmaktadır.

Niğde Ulukışla aile terapisti ücretleri ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen iletişime geçiniz.

Etiketler: niğde psikolog randevu, niğde psikolog fiyatları, niğde psikolojik danışmanlık merkezleri, niğde özel psikolog, niğde klinik psikolog, niğde aile terapisti, niğde evlilik danışmanı, ulukışla aile danışmanlığı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.