0 850 840 87 87

Samsun İlkadım Cinsel Terapi

Samsun İlkadım Cinsel Terapi

Samsun İlkadım’da cinsel terapiste ihtiyacınız mı var? ‘Aile terapisi’ ve ‘Cinsel terapi’ eğitimleri bulunan uzman ve deneyimli kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Samsun İlkadım cinsel terapi ücretleri hakkına bilgi sahibi olmak ve randevu oluşturmak için merkezimizi arayabilirsiniz.

Kişilerin sosyal yaşamlarında yaşadıkları gerginlikler, problemler veya stres partneriyle arasında yaşadığı sorunlar cinsel yaşamlarına yansıyabilir. Cinsel danışman desteğiyle cinsellikle ilgili mitler yani doğru bilinen yanlışların yerine doğrularını koymak, tartışmaların getirisi olan kaygı ve stresi minimum seviyeye düşürmek ve partnerler arasındaki ilişkiyi onarmak amaçlanır. Bu amaçlar doğrultusunda danışan ve danışman arasındaki iletişimle cinsel danışmanlık süreci başlar.

Bireylerin küçük yaşlarda aile veya toplumdan öğrendikleri cinsel bilgiler ya da yaşanmış olumsuz deneyimler, içinde bulundukları ilişkinin dinamiği, partnerlerin birbirlerine beslediği duygu ve düşünceler cinsel hayatlarını doğrudan etkilemektedir.

Cinsel danışmanlıkta ana amaç; cinsel sorunların çözüme kavuşturulmasının yanında çiftlerin doyum yaşayabildikleri bir cinsel yaşantı sağlanmasıdır.

Cinsel danışmanlık sonrası; bireyler cinsel problemlerini ve ihtiyaçlarını daha iyi kavrayıp ifade edebilir, çiftler birbirlerinden beklentilerini daha iyi anlayabilirler. Samsun İlkadım cinsel terapist öneri ve Samsun cinsel danışman yorumları için sayfanın aşağısında yer almakta olan uzmanlarımızın tüm danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: cinsel işlev bozuklukları ilkadım, ilkadım psikolog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

CİNSEL TERAPİST KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.