0 850 840 87 87

Samsun İlkadım Pedagog – Çocuk Psikoloğu

Samsun İlkadım’da en iyi pedagog arayışında mısınız? ‘Oyun terapisi’ ve ‘EMDR terapisi’ eğitimleri almış, deneyimli, empati yeteneği yüksek ve bu alanda yalnızca çocuklar ve ergenlerle çalışan uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Samsun İlkadım pedagog fiyatları ve İlkadım pedagog randevu için merkezimizi arayabilirsiniz.

Her anne-baba çocuğunun sağlıklı ve mutlu olduğu, huzurlu hissettiği bir ortamda büyüyüp gelişmesini ister. Bu ortamı çocuğuna sağlayabilmek için onların temel yaşam gereksinimleri ve manevi ihtiyaçlarının giderilmesi gerekmektedir. Çocukların psikolojik ve duygusal ihtiyaçları ihmal edildiğinde büyüdüklerinde davranış sorunları veya psikolojik problemlerle karşılaşabiliyorlar. Bu yüzden her aile, manevi ihtiyaçları karşılama noktasında bir eksiklik hissettiği an bir uzmandan yardım alınmalıdır. Çocuk psikoloğu yardımı almak için yalnızca bir eksiklik ya da sorun gözlemlemenize gerek yoktur, çocuklar psikolog eşliğinde büyüdüklerinde; yetişkinliklerinde daha bilinçli bireyler olacaklar ve sorunlarla daha kolay baş edebileceklerdir.

Oyun terapisi, çocukların psikolojik ve davranış problemlerinin oyuncaklar yoluyla oyunlara yansıtıldığı, oyun terapistinin ise çocuğun ortaya koyduğu duygu ve düşüncelerinden yola çıkarak sorunu analiz etmesi ve çözüme yönlendirmesinden oluşan bir terapi türüdür. Oyun terapisi; çocukların iyilik hallerinin ve farkındalıklarının arttırılmasında oldukça yaralıdır. Bu yolla çocukların iç dünyalarında yaşadıkları duygu, düşünce ve problemler oyuna aktarılır ve pedagog ile çocuk arasında bir bağ oluşur. Fakat bu bağın oluşması için çocuklar kendilerini güvende hissetmelidir. Optimum Psikoloji pedagog kadromuz ise geleceğimiz olan çocuklarımız için bu güvenli ortamı oluşturarak destek olacaklardır.

Samsun İlkadım pedagog tavsiye ve yorumlar için aşağıda yer almakta olan uzmanlarımızın danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: ilkadım en iyi pedagog, samsun ilkadım pedagog, samsun’da en iyi pedagog, ilkadım pedagog olan hastaneler, sinop pedagog

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PEDAGOG KADROMUZ