0 850 840 87 87

ÇANKIRI CİNSEL TERAPİ

 

‘Çankırı Psikolojik Danışmanlık Merkezi’, ‘Çankırı Cinsel Terapist’ veya ‘Çankırı Psikolog’ aramalarından birini yaparak sayfamıza ulaştınız.

Cinsel yaşantı, evlilik ve ilişkilerdeki en önemli konulardan birisidir. Cinsel ilişki çiftler arasında en sade duyguların paylaşıldığı en yakın ilişki türüdür. Yani ilişkide partnerler arasındaki bağı kuvvetlendiren bir konudur.

Cinsellik sadece cinsel organlardan ibaret bir mesele değildir. Cinsellikle ilgili bireyde yerleşmiş inançlar bulunmaktadır. Yerleşmiş inançları ise genellikle cinsellikle ilgili mitler oluşturmaktadır. Bu mitler cinsel sorunların oluşmasında büyük paya sahiptir. Bunun yanı sıra cinselliğin tabu olarak görülmesi ve yetersiz cinsel eğitim de cinsel sorunlara neden olmaktadır.

Cinsel terapinin amacı cinsel sorunları nedeniyle dengesi bozulan ruh halini onarmak, kişilere cinsel eğitim vermek, bireylerin hem kendilerini hem de birbirlerini tanımalarını sağlamak, cinsel tartışmaları çözümlemek, bu çatışmaların getirisi olan stresli ortamı yok etmek, bireylerin sorun çözme becerilerini arttırarak ilişkiyi geliştirmektir.

-Vajinismus Terapisi,

-Disparoni (Ağrılı cinsel ilişki),

-Cinsel isteksizlik, erken/geç boşalma, ereksiyon sorunları, orgazm sorunları

Siz de yukarıdaki tıbbi müdahale gerektirmeyen cinsel problemlerden birine sahipseniz ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Çankırı cinsel terapi fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Çankırı cinsel terapi öneri ve Çankırı cinsel terapi yorumları için aşağıda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: çankırı psikolog fiyatları, çankırı psikolojik danışmanlık, çankırı özel psikolog, çankırı aile terapisti

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Çankırı ve İlçeleri: Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.