0 850 840 87 87

DENİZLİ VAJİNİSMUS TERAPİSİ

Denizli Vajinismus Terapisi

Vajinismus, çözümü olmayan bir problem değildir. Çözüm süresi ise aylarınızı yıllarınızı alacak bir süreç hiç değildir! Günümüzde birçok çiftin korkulu rüyası haline gelen vajinismus, cinsen danışmanlık desteği aldığınızda kesin ve net bir şekilde çözümlenebilen bir problemdir. Vajinismus problemine sahip bireylerin endişelerini azaltmak adına ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Danışmanlığı’ eğitimleri mevcut olan deneyimli, danışan mahremiyetine son derece önem gösteren uzman kadromuzdan destek alarak Alfa yöntemiyle 3 gün gibi bir sürede sorununuzdan kurtulmanız mümkün! Denizli vajinismus ücretleri ve Denizli vajinismus randevu için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Cinsel yaşantı, evlilikteki en temel konulardan biridir. Vajinismusa sahipseniz gelin bu probleminizi kesin ve net olarak tamamen çözelim ve cinsel hayatınızdaki kaliteyi arttıralım. Bunun yanında EMDR ile geçmişte başınıza gelen olumsuz deneyimlerinizin sizi rahatsız eden etkilerinden kurtulabilirsiniz. Bu danışmanlıkta vajinaya herhangi bir müdahale olmadığı gibi tıbbi bir işlem de yapılmamaktadır.

Ülkemizin bütün bölgelerinden hem otel konaklama seçeneği hem de online seans seçeneğiyle evinizin rahatlığında vajinismus terapisi desteği alabilirsiniz.

Denizli vajinismus tavsiye ve yorumları için aşağıda yer almakta olan uzmanlarımızın danışan yorumlarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: denizli vajinismus, muğla vajinismus terapisi

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Denizli ve İlçeleri: Merkezefendi, Pamukkale, Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.