0 850 840 87 87

ISPARTA VAJİNİSMUS TERAPİSİ

Isparta Vajinismus Terapisi

Vajinismus çözülemeyecek bir sorun değildir. Çözümü ise haftalar aylar alan bir süreç hiç değildir! Çoğu çiftin korkulu rüyası olan vajinismus, cinsel danışmanlık hizmeti alındığında kesin bir şekilde çözüme kavuşabilen bir sorundur. Vajinismus sorunu olan kişilerin kaygılarını en aza indirmek için ‘Cinsel Terapi’ ve ‘Aile Terapisi’ eğitimleri bulunan Isparta vajinismus terapisi alanında uzman, deneyimli ve gizlilik esasıyla çalışan kadromuzdan destek alarak probleminizi Alfa yöntemiyle 3 gün gibi çok kısa bir zaman içerisinde çözüme ulaştırabilirsiniz.

Cinsel hayat, evlilik ve ilişkilerdeki en önemli ve yapıtaşı olan bir konudur. Vajinismus problemi yaşıyorsanız gelin bu sorunu kesin bir şekilde tamamen sonlandırıp cinsel yaşantınızdaki kaliteyi arttıralım. Ayrıca EMDR terapisi ile geçişteki kötü geçen deneyimlerinizin olumsuz etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Türkiye’nin bütün illerinden; ister otel konaklama desteği isterseniz online cinsel danışmanlık ile evinizin konforunda Vajinismus Terapisi hizmeti alabilirsiniz.

Vajinaya müdahale ya da herhangi tıbbi bir müdahale yapılmaksızın; sadece cinsel danışmanlık ile sorununuzu çözebilirsiniz.

 Isparta vajinismus fiyatları ve vajinismus randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Isparta vajinismus öneri veya yorumlar için aşağı kısımda yer alan danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: ısparta vajinismus 3 günde başarılı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Isparta ve İlçeleri: Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

VAJİNİSMUS TERAPİSİ HİZMETİ ALABİLECEĞİNİZ UZMANLARIMIZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.