0 850 840 87 87

AYDIN PSİKOLOG – PSİKOLOJİK DANIŞMAN

 

Aydın psikolog desteği arayışında olan kişiler çoğunlukla bu arayışlarına ilk olarak internet üzerinden başlıyorlar. Herkesin yaşamında zorlandığı, aşamayacağını düşündüğü engelli yollar olabilir. Bu tür durumlar günlük hayatımızda, etrafımızdaki kişilerle olan iletişimlerimizde olumsuzluklara sebebiyet verebilir. Aşamayacağınızı düşündüğünüz durumlarda; olaylarla baş edebilmek, ruh halinizi daha iyiye taşıyabilmek adına bir uzmandan destek almanızı öneririz.

Bir travma meydana geldiğinde zihnimiz travmayı yaşanılan andaki duygusal yüküyle kayıt altına alır. Kişinin karşısına travmasını tetikleyici bir şey çıktığında zihin travma anındaki düşüncelerle dolmaya ve devamlı bireyin karşısında çıkmaktadır. EMDR terapisi tam da böyle durumlardan çıkış yolunuz olabilir.

Aydın en iyi psikolog arayışındaysanız ‘EMDR Terapi’, ‘Bilişsel Davranışçı Terapi’, ‘Cinsel Terapi’, ‘Aile Terapisi’ ve ‘Oyun Terapisi’ eğitimleri bulunan uzman ve deneyimli kadromuzdan destek alabilirsiniz. Aydın psikolog tavsiye ve yorumları için aşağıda yer almakta olan uzmanlarımızın tüm danışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Etiketler: aydın psikolog ücretleri, efeler psikolog, aydın psikoloji merkezleri, psikolog devlet hastanesi, aydın merkez psikologlar, aydın evlilik danışmanı

Randevu İletişim:

? 0 850 840 87 87

Hizmet Bölgelerimiz:

Aydın ve İlçeleri: Efeler, Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar

EMDR ve Oyun Terapisi dahil olmak üzere yüz yüze seanslarda uygulanan tüm teknikler online seanslarda da uygulanabilmektedir. Merkezimizden yüz yüze danışmanlık alabileceğiniz gibi Online Danışmanlık da alabilirsiniz.

PSİKOLOG - PSİKOLOJİK DANIŞMAN KADROMUZ

Fatih UĞUR
Klinik Psikolog – EMDR Dnş. 

Detaylı Özgeçmişi ve Danışan Yorumları için; 
optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.