0 850 840 87 87

Konya Meram Aile Danışmanı – Aile Terapisti

‘Konya Meram Aile Danışmanı’ veya ‘Konya Çift Aile ve Evlilik Danışmanı’ aramalarından herhangi birini yaparak sayfamıza ulaştınız. Konya’da en iyi aile danışmanı arayışında iseniz Konya Çift Evlilik ve Aile Danışmanı alanında uzman, ‘Aile Terapisi’ ve ‘Cinsel Terapi’ eğitimleri bulunan kadromuzdan destek almak, Konya aile terapisi ücretleri ve seanslar hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bireylerin, etrafındaki kişilerle iletişimleri, ilişki biçimleri ve yaşayışları, duyguları bireyler için oldukça önemlidir. Ancak, romantik ve duygusal ilişkilerle bu durumlar kişiler için daha önemli olmaktadır. Çift danışmanlığı; çiftler arasında çıkan çatışmalar, iletişim eksiklikleri, uyum sağlayamama, cinsel problem veya duygusal herhangi bir problemi çözmek için bireylerin destek almak istediği bir danışmanlık türüdür. Çift, Evlilik ve Aile Danışmanlığı aynı zamanda boşanma süreçleri, aldatma sorunları, aileden fertlerinden birinin kaybı, anne baba ilişkisinin çocuk üzerindeki etkisi gibi konuları da kapsamaktadır.

Evlenmeden önce ‘Evlilik Öncesi Danışmanlık‘ desteği alarak evliliğe daha sağlıklı ve sağlam bir adımla başlayabilirsiniz.

Etiketler: konya aile danışmanlığı, aile terapisti konya, konya devlet hastanesi aile terapisti, konya aile terapisi ücretleri, konya en iyi aile terapisti, konya evlilik terapisti, aile danışmanı konya, konya çift terapisi, aile danışmanı konya, meram psikolog, meram aile terapisti, meram aile danışmanı, konya en iyi aile terapisti

Randevu İletişim:

KONYA
Optimum Psikoloji

Şeker Mahallesi, Kerbela Sokak, Avrukon İş Merkezi, No:2/504, Selçuklu, KONYA
0 850 840 87 87

Klinik Psikolog Fatih UĞUR

Fatih UĞUR – Klinik Psikolog, Aile Danışmanı
Genç, Yetişkin, Aile Psikolojik Danışmanlık ve Cinsel Danışmanlık 

1986 Karaman Ermenek doğumlu olan Klinik Psikolog Fatih UĞUR, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde tamamladı. Yüksek Lisans Eğitimini ise İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamladı. Konyada Psikolojik Danışman olarak 11 yıldır çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle Genç, Yetişkin ve Çift Psikolojik Danışmanlığı ve Cinsel Sorunlarla yoğun olarak çalışmaktadır.

ALMIŞ OLDUĞU EĞİTİMLER

–  EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi Eğitimi

 Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)’ den Cinsel Terapi Eğitimi aldı.

Psikoterapi Enstitüsü Uzm. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ’ tan Hipnoz Eğitimi aldı.

Aile Danışmanlığı Eğitimi – Adnan Menderes Üniversitesi

Klinik Psikolog Fatih UĞUR - Danışan Tavsiye ve Yorumları

Detaylı Özgeçmişi ve Tüm Danışan Yorumları için; 
https://www.optimumpsikoloji.com.tr/klinik-psikolog-fatih-ugur/
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Konyada Aile Danışmanı - Evlilik Danışmanı ve Aile Terapisti Ararken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Konya Psikolog - Optimum Aile Danışmanlık

Konya Aile Danışmanı – Evlilik Danışmanı ve Cinsel Danışmanlık alanında tercih edebileceğiniz uzmanlarımız ile onların almış oldukları terapi – psikolojik danışmanlık eğitimlerini içeren özgeçmişlerini ve danışan tavsiyelerini okumak için yukaradaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Konyada Aile Danışmanı ve Evlilik danışmanı ararken dikkat etmeniz gereken bazı konulara da aşağıda dikkatinizi çekmek istedik. 

 

Konyanın En İyi Psikolojik Danışmanı – Konyanın En İyi Aile Danışmanı Kimdir?

Konyada psikolog- aile danışmanı veya psikolojik danışman arayışında olan kişilerin öncelikle internet üzerinden yaptıları aramalarla bu kişilere karar verdikleri bilinen bir gerçektir. Bu aramalarda da ‘konya psikolog, konyada aile danışmanı, konyanın en iyi evlilik danışmanı, konya aile terapisi’ gibi anahtar kelimeler kullanmaktadırlar.

Bu nokta önemli bir soru akla gelmelidir, ‘konyanın en iyi aile danışmanı’ veya ‘konyanın en iyi evlilik danışmanı’ şeklinde arayıp ulaştığınız kişi gerçekten en iyi aile danışmanı mıdır? Bu noktada, ‘en iyi’ ‘en ünlü’ ‘tavsiye edilen’ gibi kavramların göreceli kavram olduğunu unutmamak gerekir. Bu şekilde aramalarla karar vermek yerine, konyadaki psikologlar, psikolojik danışmanlar arasında yapacağınız bir araştırma ile diplomalarını ve almış oldukları eğitimleri de merak ederek yardım alacağınız aile danışmanı – psikolojik danışmana karar vermenizi öneririz. 

 

EMDR Terapisi Nedir? 

EMDR, göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme anlamın gelen bir terapidir. Konyada ve tüm Türkiyede psikolojik danışmanlar, psikologlar ve psikiyatristler tarafından, psikolojik sorunlar ve cinsel sorunlarda yoğun olarak uygulanan bir tekniktir.

Psikolojik sorunların temelinde yatan, travma adını verdiğimiz acı anıların olumsuz etkilerinden kurtulmayı mümkün hale getirebilen bir terapi olması nedeniyle, birçok kişi tarafından memnuniyetle tavsiye edilen bir terapi tekniği haline gelmiş durumdadır. Ülkemizde yoğun olarak özel psikolojik danışma merkezlerinde, psikolog, çocuk psikoloğu, pedagog ve psikolojik danışmanlar tarafından uygulanmakta olan bir tekniktir.

SON MAKALE VE YAZILARIMIZ

Çocuğum Yalan Söylüyor

Çocuklar yalan söylediklerinde ebeveynler doğal olarak üzülür ve ne yapacaklarını bilemeyerek öfkelenirler. Çünkü çocuklardan yalan duymak alışılageldik değildir

PSİKOLOG VE PEDAGOG ÜCRETLERİ

  Zaman zaman içinde bulunduğumuz zorlayıcı durumlarla baş etmek bizim için kolay olmayabilir. Kendimizi çaresiz, umutsuz, yorulmuş hissettiğimiz zamanlar

Konya Diyetisyen Seans Ücretleri/Fiyatları 2021-2022

Beslenme uzmanları, beslenme ve insanın olduğu her ortamda var olan sağlık çalışanlarıdır. Bilinenin tersine sadece obezitede beslenmede değil

Konya Depresyon Terapisi

Hayat beraberinde birçok olay, düşünce ve duygu getirir. Herkes hayatında zaman zaman olumsuz olaylar yaşar, olumsuz düşüncelere ve