0 850 840 87 87

Konya Psikolog – Psikolojik Danışman

Konya Psikolog - Psikolojik Danışman Desteği

Konya Psikolog ya da Psikolog Konya araması yaparak sayfamıza ulaştınız. Konya Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği için Optimum Aile Danışmanlık olarak hizmetinizdeyiz. EMDR Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi gibi eğitimleri bulunan, Psikolog ve Psikolojik Danışman kadromuz ile tüm psikolojik sorunlarınızda yanınızdayız. Tüm seanslarımız yüz yüze yapılabileceği gibi online olarak; görüntülü konuşma ya da sadece telefonla konuşma şeklinde de yapılabilmektedir.

Uzman kadromuzun özgeçmişlerini ve kendileri hakkında yazılmış danışan yorum ve tavsiyelerini aşağıda bulabilirsiniz.

#konya psikolog #psikolog konya #konya psikoloji #psikolojik danışman  #konya psikolog seans ücretleri  #konya psikolog tavsiye ediyorum  #konya psikolog önerileri   #konya psikolog yorumları  #konya meram psikolog #konya tavsiye edilen psikologlar #konya depresyon #konya anksiyete bozukluğu

Psikolojik Danışman Leyla TEKE

Leyla TEKE – Psikolojik Danışman
Genç – Yetişkin Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışman Leyla Teke, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim Dalı’ndan onur derecesiyle mezun oldu. Öğrenim hayatı boyunca ve sonrasında alanıyla ilgili çeşitli eğitim ve seminerlere katıldı. Lisans eğitiminden sonra çeşitli projelerde görev aldı. EMDR Terapisi ve Bilişsel Davranışçı terapi gibi birçok alanda eğitimler almıştır.

Aldığı Psikolojik Danışma/Terapi Eğitimleri

EMDR Terapisi Eğitimi Temel Düzey (Davranış Bilimleri Enstitüsü)

Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi (Dr. Nevin Dölek)

Şu an Optimum Psikoloji Konya’ da psikolojik danışman olarak görev yapmakta ve 12 yaş ve üzeri danışanlarla çalışmaktadır.

Psikolojik Danışman Leyla TEKE - Danışan Tavsiye ve Yorumları

T.F.

Sınav kaygısı yüzünden ders çalışamamaya başlamıştım. Bunun için Leyla Hanımdan destek almaya karar verdim. EMDR terapisi ile ilerledik ve sadece sınav kaygısı değil tüm kaygılarımı ve sorunlarımı çözdük. Şimdi daha iyi, daha rahat ders çalışıyorum, tüm sıkıntılarım bitti. Leyla Hanım EMDR terapisi uygulayarak tüm bunları çözdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Özellikle kaygı yaşayan herkese tavsiye ederim.

 

L.Ç.

Leyla Hanımla bir süredir EMDR terapisi ile ilerliyoruz. Kafamda birçok soru işaretiyle başladığım bu süreçte Leyla Hanım tüm sorularımın cevabını verdi. Çok sıkıntılı bir dönemden geçiyordum ve ilk seanstan itibaren rahatlamaya başladım. Yaşadığım olayları artık kaldıramıyordum ama bunun üzerinde çalışarak rahatladım. Leyla Hanımın ilgisi ve sakinliğinin bunda çok yardımı oldu. Şimdi ilk günkü halime göre çok daha rahat ve hafif hissediyorum.

 

Ü.M.

Ailemle çok sorun yaşıyordum. Sürekli anne babamla tartışma yaşıyorduk. Abimin tavsiyesi üzerine Leyla Hanımla görüşmeye başladım. Bana EMDR terapisinden bahsettiğinde başta kaygı duymuştum. Ama başladıktan sonra buna hiç gerek olmadığını anladım. Eski olayların beni bu kadar yıprattığını bilmiyordum başlamadan önce. Şimdi neredeyse tüm sorunlarımı çözdük. Leyla Hanımı anneme de önerdim. Sorunlarımı çözmemde Leyla Hanımın ve yaptığımız seansların çok faydası oldu. O olmasa tek başıma çözemezdim. Kendisini herkese öneririm.

 

Z.B.

15 yaşında bir lise öğrencisiyim. Öfke problemim vardı. Sinirlendiğimde gözüm hiçbir şey görmüyordu. Evdeki eşyalara zarar vermeye başlamıştım. Annem Leyla Hanımdan randevu aldıktan sonra seanslara başladık. Leyla Hanım EMDR terapisinden bahsetti ve uygulamaya başladık. 3 seanstan sonra öfke problemim kalmamıştı bile. Terapiye düzenli gelerek kısa sürede sorunu çözdük. Ailemle ilişkim de düzeldi. Annem de ben de Leyla Hanıma teşekkür ederiz.

 

M.D.

Hayatımı alt üst eden bir olay yaşadım. Bu olaydan sonra bir daha toparlanamadım. Uyuyamıyordum sürekli aynı şeyleri o olayı düşünüp duruyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Leyla Hanımla seanslara başladık. Leyla Hanım EMDR terapisi ile o olayı çalışabileceğimizi söyledi. Başta biraz artsa da daha sonra seanslara devam ettikçe hiçbir sıkıntım kalmadı. Leyla Hanım zaten bunun olacağını söylemişti. Şimdi uykularım düzene girdi ve artık o olayı zaman zaman unutuyorum bile. Bu rahatlamaya çok ihtiyacım vardı ve Leyla Hanım sayesinde rahatladım. Herkese tavsiye ederim.

 

H.K.

Leyla Hanımla ilk seanstan itibaren EMDR ile ilerlemeye karar verdik. İlk seansta bana bununla ilgili her şeyi anlattı. Terapiye başladıktan sonra hızlı bir iyileşme yaşadım. Beni rahatsız eden tüm anılarımdan kurtuldum. Sanki üzerimde büyük bir yük taşıyormuşum yıllardır. Leyla Hanım o yükü aldı üzerimden. Hafifledim resmen. Leyla Hanımı böyle hisseden herkese öneririm. Onun ilgisi sayesinde sorunlarımdan kurtuldum.

 

S.M.

Okul değişikliğim yüzünden çok stres yaşıyordum. Yemek yiyemiyordum ve uyuyamıyordum. Ailem de bu duruma çok üzülüyordu. Sonra ailemle birlikte bir psikolojik yardım almama karar verdik. Leyla Hanımın bize çok yardımı oldu. Bu yeni duruma daha hızlı alışmamı sağladı. Terapi ile çok kısa bir sürede sorunumu çözdük. Şimdi okul konusunda stres yaşamıyorum, uyku sorunlarım da çözüldü. Leyla Hanımı tavsiye ederim herkese.

 

E.Ç.

Küçükken bir travma yaşamış kimseye anlatmamıştım. Ben unutmaya çalışsam da bu travma beni rahatsız ediyordu. Yeni bir hayat kuracaktım ama bununla başa çıkamıyordum. İnternetten araştırırken Optimum Psikolojiyi gördüm ve Leyla Hanımdan randevu aldım. Leyla Hanım içten ve samimi bir şekilde ilk seanstan itibaren nasıl bir yol izleyeceğimizi anlattı. EMDR terapisine başladık. Uzun süredir beni rahatsız eden bu olayı atlatmamda Leyla Hanımın çok yardımı oldu. Terapi sayesinde yeni hayatıma sıkıntısız bir şekilde başlayacağım. Artık yaşadığım olay gerçekten geçmişte kaldı. Bu zamana kadar terapi almadığım için pişmanım. Buna ihtiyaç duyan herkese en kısa zamanda terapi almasını ve Leyla Hanımdan almasını tavsiye ederim.

Tüm Danışan Yorumlarını okumak için;
optimumailedanismanlik.com/
danisan-yorumlari/
#1598012479608-e7d5a1b7-e82e

sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Hizmet Uzm. - EMDR Dnş. Ayşe GÜRBÜZ

Ayşe GÜRBÜZ – EMDR Dnş. – Sosyal Hizmet Uzm.
Çocuk – Genç ve Yetişkin Psikolojik Danışmanlık

Sosyal Hizmet Uzmanı ve EMDR Dnş. Ayşe GÜRBÜZ, 2017 yılında KTO Karatay Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü’nden mezun olmuştur. Bütüncül Çocuk ve Ergen Psikodinamik Psikoterapisi, Evlilik ve Çift Terapisi  EMDR Terapisi ve Bilişsel Davranışçı terapi gibi birçok alanda eğitimler almıştır.

Aldığı Psikolojik Danışma/Terapi Eğitimleri

EMDR Terapisi Eğitimi Temel Düzey (Davranış Bilimleri Enstitüsü)

Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi

Bütüncül Çocuk ve Ergen Psikodinamik Psikoterapisi (CİSED)

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi (Dr. Nevin Dölek)

Evlilik ve Çift Terapisi (CİSED)

Şu an Optimum Psikoloji Konya’ da Çocuk, Genç ve Yetişkin Psikolojisi alanında görev yapmaktadır.

EMDR Dnş. Ayşe GÜRBÜZ - Danışan Tavsiye ve Yorumları

K…

Açıkçası uzun zamandır yetişkin terapisti araştırması yapıyordum. Geceleri uykumda dişlerimi sıkıyordum, insanlarla konuşmak istemiyordum, bütün seslerden korkuyordum. Tavsiye üzerine gittiğim Ayşe Hanım bana samimi, gerçekçi ve farklı bir bakış açısı sağladı. Geçmişe yönelik bazı sıkıntılarım vardı geçmişte çözemediklerim, 1,5 ay sonunda değişmeye başladı. Hayatımı etkilediğini düşündüğüm şeyler artık bir anı olarak kaldı. Bence ilerleyen süreçte daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Ayşe Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

 

e.t.

Merhaba, kumar problemlerim nedeniyle Optimum Danışmanlık’ta Ayşe hanımla tanıştım. Kimse bana yardımcı olamaz diye düşünürken alanında oldukça başarılı olan Ayşe hanım a çok teşekkürlerimi sunuyorum. EMDR terapi yöntemiyle yeni biri olarak hayata devam etmemi sağladı.

 

s.h.

Öncelikle Ayşe Hanım’ın güler yüzlü ve sıcak karşılanması bizi rahatlatıyor ve mutlu ediyor. 5,5 yaşındaki oğlumun her şeyi düzenlemek istemesi, sürekli ellerini ve oyuncaklarını yıkaması, asla çıplak ayakla yere basmaması üzerine Ayşe Hanıma başvurduk. Oyun terapisi ve benimle yaptığı görüşmeler sonucunda artık çocuğum ayakkabısı bile olmadan toprağa basıyor, oyuncaklarını sürekli düzenleyip yıkamıyor. Çok güzel bir ilerleme kaydettik, çok memnunum. Tavsiye ederim.

u….

Ayşe Hanım kadar etkili ve özverili çalışan birine denk gelmedim. Her konuda kibar, yardımcı oluyor ve profesyonel davranıyor. Yaklaşık 5 aydır Ayşe Hanımla görüşüyorum evden dışarı bile çıkamıyorken şimdi şehirler arası seyahate tek başıma çıkabiliyorum.

 

h.ş…

EMDR Dnş.  Ayşe Hanım’la ilk defa bir akrabam vasıtasıyla tanıdım. Kendisiyle görüşmeye başlamadan önce çocuğumla aramdaki sorunun tam da ne olduğunu bilmiyordum aslında. İnatçılığı, çok sık gelen ağlama krizleri, sürekli beni yanında istemesi, güvensizliği. Her şeyden önce her olaya müdahale etmemem gerektiğini öğrendim. Çocuğumun özgüveni arttı. Ayşe Hanım sayesinde birbirimizi dinlemeyi öğrendik.

 

k. u.

Ayşe Hocamı yaklaşık 3 aydır tanıyorum. Ben travma sonrası stres bozukluğu tanımıyla gitmiştim.. Psikiyatristim EMDR terapisi almamı önermişti. Terapiye yeni başladığım zamanlarda bile  önemli gelişmeler kaydetmiştik.. Kendimi daha iyi hissetmem adına onun sayesinde birçok şeyin üstesinden gelebilmeyi öğrendim. Artık travmatik süreçlerimi hatırlarken ağlama krizlerine girmiyorum, o anlar beni rahatsız etmeyen bir anı olarak kaldı. Ne kadar teşekkür etsem azdır Ayşe Hanım’a.

 

 

İ.P.

Merhaba, Ayşe Hanım’ı internet üzerinden arayarak buldum, ertesi gün ilk seansımıza başlamış olduk. Öncelikle şuan 23 yaşındayım ve sosyal fobi gibi bir sorunum olduğunu ilk seansa başlamadan önce bilmiyordum. Sürekli sosyal durumlardan veya fazla insan bulunan ortamlardan kaçınma, kızarma ve kaslarda titreme, matematik öğretmenliği okuyorum ve okula ilk başladığımda bu bölümün konuşma ve sunum üzerine dayalı olması beni aşırı derece yoruyordu ve durmadan ağlama krizlerine giriyordum.  Ayşe Hanım’ın güler yüzlü ve içten davranışları açıkcası beni oldukça rahatlattı, motive etti ayrıca kullandığı EMDR terapisi beni gün geçtikçe kendine daha fazla güvenen topluluk içinde daha rahat konuşabilen bir insan haline getirdi. Toplamda 15 seans yaptık ve her seanstan sonra daha iyi nefes alabildiğimi, üzerimdeki gerginlikten kurtulduğumu fark ettim. Kendime ve yeteneklerime hiç olmadığı kadar çok güveniyorum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

 

A.T.

Ayşe Hanımla 6 ay önce tanıştık. Oğlum 12 yaşında bizlere oldukça fazla sorun yaratıyor Bilgisayarına oyunlar yüklüyor ve oyunlara ciddi paralar yatırıyordu. Evdeki bazı eşyaları satıyor, sürekli para ile ilgili konuşuyordu. Son derece inatçı ve hiçbir hatasından ders almıyor aynısını hiç olmamışçasına tekrar ediyordu.. Eşimde bende nasıl davranacağımızı bilemiyorduk. Düzenli seanslar ile çok şükür ki bilgisayarı sınırlı ve daha nitelikli kullanmaya başladı. Daha anlayışlı yaklaşıyoruz birbirimze.

 

B.A.

20 yaşının başlarında otobüste, dolmuşta sürekli içimin sıkışmasından, okuduğumu hemen unutmamdan, yakın arkadaşlarımın yanında konuşkan olup farklı ortamlara girdiğimde suskun hallerimden artık yorulmuştum ve Ayşe Hanımdan destek almaya başladım önce bol bol beni dinledi bazı çalışmalar yaptık birlikte. Daha sonra yavaş yavaş kendi arkadaş ilişkilerimi, aile ilişkilerimi sorgulamaya başladım. meğer her şey bir döngü içindeymiş. Şu an kendim gibi davranıp hayattan tat almaya başladım. Sizi hiç unutmayacağım Ayşe Hanım.

Klinik Psikolog Fatih UĞUR

Fatih UĞUR – Klinik Psikolog
Genç – Yetişkin Psikolojik Danışmanlık – Aile Danışmanlığı ve Cinsel Danışmanlık

1986 Karaman Ermenek doğumlu olan Klinik Psikolog Fatih UĞUR, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde tamamladı. Yüksek Lisans Eğitimini ise İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamlayarak klinik psikolog ünvanını aldı. Konyada Klinik Psikolog olarak 11 yıldır çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle Genç, Yetişkin ve Çift Psikolojik Danışmanlığı ve Cinsel Sorunlarla yoğun olarak çalışmaktadır.

ALMIŞ OLDUĞU EĞİTİMLER

–  EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi Eğitimi

 Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)’ den Cinsel Terapi Eğitimi aldı.

Psikoterapi Enstitüsü Uzm. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ’ tan Hipnoz Eğitimi aldı.

Aile Danışmanlığı Eğitimi – Adnan Menderes Üniversitesi

Klinik Psikolog Fatih UĞUR - Danışan Tavsiye ve Yorumları

Gül
Hayatımın en kötü döneminde ağlamaklı bir sesle aramıştım Fatih Beyi. İnternetten bulmuştum kendisini. Yoğun olum korkusu yaşıyordum. aradığım ilk gün randevu verdi. Güler yüzü ve samimiyetiyle doğru bir tercih yaptığımı ilk görüşmede anladım. İnanın ilk seansta sıkıntılarımın yarısı gitmişti. Seanslara devam ettikçe geçmişteki bir çok sıkıntının birikip dışa olum korkusu olarak vurduğunu anladım. Emdr ile Teker teker çözdük sıkıntıları halada seanslar devam ediyor. Evden dışarı çıkmak bile istemezken şimdi sokaklarda fatih bey var Emdr diye bir yöntem var diye bağırmak istiyorum kendimi fatih bey ve sihirli değneğiyle(emdr) tanıştığım için çok şanslı hissediyorum.sizde yardım almaya karar verdiyseniz fatih bey işini çok iyi yapan biri. Bırakın hayatınıza dokunsun. Pişman olmayacaksınız…

 

Aslı G.
Fatih beyi internetten psikolojik danışman ve terapist ararken buldum. Kendisini önceden hiç tanımıyorum bilgim yoktu. Çok çaresiz ve umutsuzdum. Daha önce giden yardım alan kişilerin yorumlarını okuyarak karar verdim kendisinden yardım almaya. Seanslara gidip geldikçe kendisinin ne kadar doğru bir çözüm ne kadar doğru bir karar olduğunu bir kere daha anladım. Ben hayatımda asla benim başıma gelmez asla asla dediğim çok ağır bir travma çok ağır bir olay yaşadım. Hiçbir şeye inancım kalmadığı asla tazelemek her şey bitti dediğim bir anda tanıdım kendisini. Kendisi emdr tedavisi uyguladı. Şuan ne durumda olduğumu anlatamam. Bu duruma gelebileceğimi asla düşünmüyordum. Allah bin kere razı olsun. Hakkını ödeyemem. Yanında kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz sonsuz güvenebileceğiniz mükemmel bir insan. Ben kendisini nasıl yorumlar sayesinde bulduysam inşallah benim yazdıklarımda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum rabbim her şeyi gönlüne göre versin inşallah.

 

Merve
Fatih Bey’i facebook sayesinde tanıdığım ve destek aldığım bir uzmandır. İşinde oldukça başarılı bulduğum psikoloğum Fatih Bey’in yanından her seans sonrası mutlulukla ayrıldım Benim de herkes gibi anlatacak çok şeyim, içinde boğulduğum problemlerim, dinmeyen gözyaşlarım vardı. Daha ilk seansımızda emin olun ki %50 hepsi azaldı. Özellikle gözyaşlarım…Sonraki seanslarımızda Fatih Bey beni mucize EMDR terapi ile tanıştırdı. Nedir bu EMDR derseniz başta anlamlandıramadığım Fatih Bey sayesinde gücüne inandığım içimden çok sevdiğim yeni bir ben çıkartan mucize terapi yöntemi. Biraz daha açacak olursak ;kötü anılarımızı hafızamızdan silmek tabi ki mümkün değil ama EMDR ile kötü anı ne varsa barışıyorsunuz .Şöyle bir durum var ki tedavi yöntemi ne kadar Mucize olsa da etkili bir yöntem olsa da işin sırrı terapistinizin başarısında. İşte tam bu noktada bu sayfayı okuyan herkes Kesinlikle Fatih Bey ile tanışmalı. Profesyonelliğiyle samimiyetiyle özellikle sabrıyla beni mesleğindeki başarısına hayran bıraktı. Bugün kendisiyle son seansımız olacak. İnanın tedavimin bittiğine üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum. Buradan kendisine sonsuz kere teşekkürlerimi iletiyorum. Meslek hayatında istediği başarıya ulaşmasını diliyorum. İyi ki sizi tanıdım. Çünkü sizin sayenizde kendimi tanıdım. İyi ki varsınız.

 

T.L.
Vajinismus sorunu sebebiyle Fatih Bey’den yardım aldım. Sorunun kaynağına inen Fatih Bey nokta atışları yapıp EMDR uygulayarak bu sorunu kısa sürede çözmemizi sağladı. Bu süreçte korktuğum ve olumsuz düşüncelere kapıldığım zamanlarda bile her zaman anlayışlı, samimi, sabırlı ve kararlı davranışlar sergileyerek beni cesaretlendirdi. Aslında vajinismusun tamamen travmalara bağlı olan bilişsel yapıyla ilişkili olduğunu göstererek hayatımı oldukça önemli bir şekilde etkiledi. Seanslarda sadece bu sorun hakkında değil, aynı zamanda, yaşamımızın kalitesini artıracak kıymetli konular hakkında da konuşarak keyifli ve verimli zamanlar geçirdim. Fatih Bey gerçekten işini keyifle yapan, yalnızca maddi kazanç sağlama amacı gütmeyen, alanında uzman, güleryüzlü, samimi, espirili, nitelikli, pratik bir zekaya sahip ve doğru yönlendirmeler yapan bir kişidir. Bu sebeple herhangi bir sorun yaşayan ve özellikle vajinismus tedavisi arayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 

E.G.
Anksiyete bozukluğu nedeniyle psikolog ararken EMDR’yi keşfettim. Konya emdr diye arama motorunda aradığım zaman ise Fatih beye ulaştım. Fatih Bey ile yaklaşık 15 seans aldım. İlk seanslarda emin değildim bu illetten kurtulacağıma ama her seans sonrasında hafiflediğimi fark ettim korktuğum ne varsa hepsinden kurtuldum. İlaç bağımlılığım bitti artık ilaç kullanmıyor özgüvenli cesur bir bireydim. Fatih bey işinin uzmanı çok titiz çalışıyor ne varsa sizi rahatsız eden her şeyi çalışıyor. Yaşam koçu gibi hayatınıza hatalı alanlarınıza dokunup sınırlarınız olduğunu düzeltme yöntemleri öğretiyor. Ben iyileştiren ve mutluyum gülümsüyorum. Herkes gülsün ve mutlu olsun diye buraya yazıyorum. Fatih hocam iyi ki var ve kesinlikle Fatih hoca ile tanışın eminim çok iyi gelecek size de.

 

Z.k
Psikolojik sorunlarım çok fazlaydı. Kendim üstesinden gelmeye ne kadar çalıştıysam da olmadı. Ve yardım almam gerektiğini düşündüm. Önceden de bir kaç defa yardım aldım ama sonuç benim için olumsuz oldu. İnternet ten tekrardan araştırdım ve Fatih beyi gördüm ve aradım. Randevu ayarladık ilk gün çok heyecanlıydım. Ve acaba faydası olur mu diye düşündüm. Sonra terapiler başladı ve ilerledi. Her gittiğim emdr terapilerinin benim için çok faydasını gördüm. Kendimdeki değişikliği fark etmeye başladım. Artık iyi olacağım düşüncesi daha da artmaya başladı. Fatih bey çok iyi dinleyip anlayıp yönlendirebiliyor. Terapiler devam ediyor. Ve gün geçtikçe daha iyi oluyorum. kendinizi önemsiyorsanız ve gerçekten hayata farklı açıdan bakıp mutlu olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 

M.j.
Ben aylardır ilaç tedavisi aldım ancak bir sonuca ulaşamadım. Hele ki panik atak gibi bir rahatsızlığınız varsa kesinlikle bir danışmana başvurun. Ben fatih beyi internet aramaları sonucunda buldum gayet de memnun kaldım. Bu tip hastalıkların kendi kendine geçmesini beklemeyin sadece ilaçlar değil sizin de bir şeyleri kendi içinizde halletmeniz travmalarınızdan kurtulmanın gerekiyor. Siz destek aldıktan sonra iyileşme süreciniz çok hızlı ilerliyor zaten ilaçlarla kısa sürede bittiğini artık kurtulduğunu hissediyorsunuz benim tavsiyem kendinize acı çektirmeyin ve tek başına ilaçların halletmeniz beklemeyin.

 

Hatice T
Fatih hocamla bu siteden okuduklarım sayesinde tanıştık. Zor dönem geçirdiğim her an benim yanımdaydı. Düşünceleri, söyledikleri, okumamı istediği kitaplar hepsi mükemmeldi. Bana iyi geldi yani. O zor dönemlerde birilerin sizi beğenerek ya da inanarak arkanızda durması çok önemli bir şey ve Fatih hocam bunu hiç yılmadan her seansta yaptı. EMDR tedavisi uyguladık. Faydasını gördüm. Hayatımı etkileyen o görüntüyü Şuan nefretle hatırlamama rağmen beni artık kötü etkilemiyor. Fatih abi iyi ki var. Teşekkürler 🙂

 

D.b
Fatih beyle tanıştığımda çok zor bir durumdaydım nefes aldığımı bile hissetmiyordum. Facebookta gezerken tesadüfen buldum ve hayatımdaki en güzel tesadüftü. emdr den bahsetti bana araştırdım faydalı bir şey olduğunu anlamıştım ama bu kadar etkili olabileceğini tahmin bile edemezdim. emdr sayesinde iç yolculuğunu tamamlayıp sorunları zihninizde çözebiliyorsunuz ve en önemlisi Fatih beye çok rahat bu yolculuğu emanet edebiliyorsunuz. Fatih bey işinde uzman ve ilk tanıştığınız anda bile yıllardır tanıyormuşsunuz izlenimi veren samimi ve içten biri. zor durumda olanların gidebileceği tek adres bence. buradan tekrar her şey için teşekkür ederim 🙂

 

Kübra
Hayatımın en zor döneminde bana önemli destekleri sağlayan yanında insanın kendini iyi hissettiği bir doktor çok teşekkür ederim her şey için kesinlikle tavsiye ederim 🙂 obsesif bozukluk ve şiddetli depresyon şikayetleri ile gitmiştim konuşarak bunları aştım ve verdiği tavsiyeler ile bir arkadaşımı da belki de hayata tutundurdum teşekkür ederim fatih bey her şey için 🙂 bir çok kişisel sorunlarınızı içtenlikle dinleyen gayet profesyonel çalışan bir hekim kendisi. Geldiğimde yanına depresyonun dibindeydim ilk kez konuşunca sıra dışı şeyler diyerek bunu aşabileceğimi bana gösteren ilk hekimdi. Kötü bir şeyi bana direkt olarak bırak demedi onu nasıl istememeyi ve kötü bir şeyi nasıl iyi yaparız bunu öğretti. Sevimli güler yüzlü tarafları ile de insana kendini yalnız hissettirmiyor 🙂

 

Melike
Ben Melike yaklaşık 16 17 aydır dışarıya çıkıp gezemiyordum hiç evde tek başıma kalamıyordum Facebook’da gezerken fatih bey önüme çıktı kendisine whatsapp’tan mesaj attım hemen geri döndü sorunlarımı dinledi çözdü korkularımı yok etti enerjisi neşesi çok iyi biri gerçekten konuşmaları huzur veriyor insana fatih bey hem psikolojik anlamda hem beni çıkartı teşekkür ederim çok fatih beye her konuda bana bilgi verdi bende uyguladım fatih beyinin sayesinde dışarı çıkıyorum hastalarına karşı mesafeli değil.

 

S.M.M.M Ayhan T.
Sayın Fatih Uğur beyden 3 yaşındaki çocuğumuzun kardeş kıskançlığı sorunu ile ilgili yardım almıştık. Daha önce sorun yaşamadığımız birçok konuda oğlumla sorunlar yaşamaya başlamıştık. Kendisinin soruna yaklaşımı ve önerileri bizim için gerçekten faydalı oldu, yardım alacak ailelere tavsiye ederim. Görüşmeleri sonlandırdıktan sonrada takip edip bilgi alması bizim mutlu etti. Kendisi gerçekten alanında uzman bir danışman olup, kendisine iş hayatında başarılar diliyorum.

 

dilek D
Tevafuk fatih UĞUR psikolojik danışman sayfasında gördüm acık konuşayım kişi kendi iradesiyle iyileşebilir düşüncesiyle pek de inancım yoktu… Sadece soru sormaktı niyetim ve mesaj attım. Daha sonra o kadar samimi ve içten cevaplar verdi ki randevu alıp ilk tedavimi başlattık.. simdi çok daha farklı düşünüyorum çünkü psikoloğum her halden anlayan ve tek basına sorunlarımı çözeceğimi öğretti.. İyi ki gitmişim artık ben kendimi çok daha iyi hissediyorum ve çok çabuk sorunlarımın üstesinden geleceğime inanıyorum…  İyi ki tanımışım psikolog çok iyi çok anlayışlı çok da fedakar yolunuz acık olsun BAŞARILAR dilerim…

 

Tuğba (Danışan)
Vajinismus sorunum vardı ve hayatımı oldukça olumsuz ve kalitesiz yönde etkiliyordu.
Danışmanlık sürecine sorunu kendimiz çözemeyeceğimiz için karar verdi. Süreç yaklaşık iki buçuk ay sürdü ve oldukça gelişmeci bir yönde ilerledi. Soruna nokta atışı yapıldı, kesin çözümler bulundu. Süreci olumsuz etkileyebilecek tüm değişkenler sırayla ortadan kaldırıldı. Samimi, net, anlayışlı tavırlar doğrultusunda devam  eden süreçte olumsuz hiç bir durum söz konusu olmadı. Özellikle EMDR uygulamasını gerekli olduğu durumlarda kullanıldı. Kullanım sonucunda olumlu sonuçlar elde edildi. Cesaretlendirici ve güven verici tutum ve davranışlarla süreç başarılı bir biçimde sonlandırıldı.
Fatih Uğur ve Optimum Aile Danışma Merkezini daha kaliteli bir yaşam sürmek ve sorunlarından kurtulmak isteyen bireylere tavsiye ederim.

 

M.T.

Kızım için başvurduk Fatih beye. Kızımın korkuları ve endişeleri vardı ve bu durum kendi hayatını ve bizleri olumsuz yönde etkilemeye başlamıştı. Kızımıza göstermiş olduğumuz yardımların faydalı olmadığını gördüğümüz an bu hizmeti almaya karar verdik. Yaklaşık bir ay oldu ve bu süreç içerisinde çok hızlı yol kat ettik. Artık korkular ve endişeler yok denecek kadar azaldı.
Danışanlarına yaklaşımı çok güzel ve güler yüzlü birisi. Danışmanlık ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

 


Ra……..

Son beş yıldır panik atak rahatsızlığım vardı. Kaygı bir yandan düşüncelere dalıp dalıp çıkamamak bir yandan. Nöbet korkusundan çalışamıyordum. Hayatın biteceği yerdeydi artık ümitlerim. İlaç tedavilerime devam ediyordum yapmadığım şey kalmamıştı diyebilirim. Derken sosyal medyada gezinirken Fatih beyle tanışmaya karar aldım. Fatih bey EMDR terapisi önerdi ve 15.04.2018 de 6. seans terapimi aldım. Bu altı seansın her biri düştüğüm çukurdan bir adım çıkmamı sağladı. Yanlış inanışlarım, kaygılarım ve korkunç panikatak nöbetleri bitti. Şuan yüzde 90 iyiyim artık. İş hayatım, ailemle aram, sosyal hayatım düzene girdi. Bu yüzde doksan oran tam yüzde yüz olana kadar terapilere devam edeceğim. Fatih beyin tecrübelerini ve güler yüzü ilgi alakasını kendini kötü hisseden herkese tavsiye ederim.

 

b….b
Kendimi çok kötü hissettiğim tamamiyle eve kapandığım bir dönemde internetten psikolog ararken tesadüfen Fatih Beyi buldum hakkında yazılan tavsiyelerden, yorumlardan çok etkilendim randevu almaya karar verdim. Kendisi beni Emdr terapisiyle tanıştırdı 7 seans kadar Emdr uyguladı. Geçmişte yaşadığım bir türlü kurtulamadığım sürekli beni rahatsız eden olaylardan birer birer kurtuldum halende seanslarımız devam ediyor. Danışanlarına yaklaşımı çok güzel güler yüzlü bir psikolog kendisi. İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla Fatih Bey’i tavsiye ediyorum 🙂

 

a…..
Araştırma üzerine gittim. Yorumları okudum doktortakvimi’nde. Uzun zamandır yardım almak istiyordum, kimden alacağıma karar verememiştim. Hocanın sitesinden eğitimlerine baktım, yorumlar çok olumluydu, çok güzeldi. Daha sonra aradım görüştüm. 1.5 ay önce görüştük 8-9 seans kadar gittim devam ediyorum. Ben çok beğendim, memnun kaldım, işinde gayet başarılı. Profesyonel, içten, samimi ve güler yüzlü. İlk başta acaba dedim, kendisi beni baya rahatlattı çok yardımcı oldu. Ben de alanında yardım almak isteyen kişilere gönül rahatlığı ile Fatih Bey’i öneriyorum.

 

ş…..
Araştırma üzerine gittim. Yani problemlerimi anlıyor, nokta atışı yapıyor, aynı frekansta konuşuyoruz. Uyguladığı yöntemlerden memnun kaldım sonuçları aldık. Süreci hocamız belirliyor. Şu anda 30 gün ile 45 gün arasında görüşüyoruz. 1 saatlik bir seansımız oluyor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 

m…..
Tavsiye üzerine gittim. Ben yeni evliyim. Benim vajinusmus problemim vardı. İlişkiye girmekten korkuyordum kasılmalar falan oluyordu. Bir arkadaşım Fatih Bey’den yardım almış, bana söyledi. Ben de Fatih Bey’le görüştüm telefonda. Sıcakkanlı, ılımlıydı. Yaklaşımından memnun kaldığımdan devam ettim. Telefonda çok kısa zamanda yardımcı olabileceğini söyledi. 3-4 seans içerisinde sorunumu çözdü, halletti. Eşimle beraber gittik, işinde çok profesyonel. Bence büyük bir başarı. Çok güleryüzlü ve sıcak olması adapte olmamı sağladı. Çok ilgiliydi. Seans bittikten sonrada arıyordu soruyordu, çok beğendim. Özellikle benim gibi vajinusmus problemi yaşayan bayanlara Fatih Bey’i şiddetle tavsiye ediyorum.

 

ş….m
Tavsiye üzerine araştırdım öyle kendisine gitmeye karar verdim. Fatih Bey’den çok memnum. İlgili bir psikolog. Teşhis konusunda çok başarılı çok güzel yönlendiriyor danışanlarını. Teknikleri çok güzel. Herkese tavsiye ederim.

 

b….g
Doktortakvimi üzerinden araştırma yapıp yorumları okudum ve gitmeye karar verdim. Kendisinin sorunlara eğilimini çok beğendim. Danışanını kazanıyor. Sonuç üzerinde duruyor. Yapamayacağı bir şey olursa eğer en başta bana bildireceğini belirtti. Kendisine 24 seans gittim. Sorunum çözümlendi. İlgisinden memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.

 

n….ö
Araştırma üzerine gittim. Evliliğimde sorun vardı. Daha doğrusu eşimin sorunları vardı. Fatih Bey ile görüştüm ve sorunu eşimle konuşmadan asıl sebebini anladı. Daha sonra eşimle görüştü. Fatih Bey’den önce 3 defa başka yerlere gittim. Hiç umut vermediler ama Fatih Bey evliliğin önemli olduğunu ve ciddi bir müessese olduğunu her zaman yapılacak bir şey var diyip beni umutlandırdı. Şartları gerekirse zorlayacağını söyledi bana umut verdi bir şeyleri yoluna koymaya çalıştı. Özellikle cinsel terapi konusunda Fatih Bey’i kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

e….g
İnternet üzerinden kendim araştırdım. Doktortakvimi.com sitesinden Fatih Bey’i buldum. Yorumlarını okudum ve emdr üzerine araştırma yapmaya başladım bunun üzerine gitmeye karar verdim. Gittiğimde Fatih Bey’in gerçekten işinin ehli olduğunu gördüm. İyileşebileceğimi hissettim ve bana yardım edeceği konusunda ona güvendim. Toplamda 10 -12 seans kadar çalıştık. Benim sorunum dışarı çıkamamaktı. Sosyalleşemememdi. Telefon dahi kullanamıyordum. Bunun yanı sıra ilaç bağımlılığım vardı. Sadece emdr değil psikoterapi, yaşam koçluğu desteği de aldım. Farklı yerlere de gittim ama onlar sadece o an için beni iyileştirmişti. Köklü bir değişim değildi. Fatih Bey bu konuda çok uzman. Zamanla benim ilaç bağımlılığım gitti. Değiştiğimi fark ettim. Şu anda sağlıklıyım. İşime gidiyorum. İşimi severek yapıyorum. Normal hayatıma döndüm. Fatih Bey bana gülüşlerimi geri verdi. Kendisi gerçekten çok bilgili. Başkaları da gitsin. Artık olumlu düşünüyorum kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

mu…0
Ölüm ayrılık korku her ne endişeniz varsa fatih bey sayesinde yenebilirsiniz iki defa gittim ve kendimi o kadar iyi hissettim ki sizinle 40 yıllık arkadaş gibi dertleşebilir emdr ile kötü hatıralarla barışabilirsiniz güler yüzü ön yargısız tavrı ile beni çok rahatlattı Allah razı olsun ondan iyi ki tedavi olmuşum tekrar gideceğim

 

b….a
İşinde başaralı bir psikolog. Herkesin gitmesini tavsiye ederim özellikle erkeklerin. Çok güzel davrandı çok iyi birisi danışanlarıyla çok güzel ilgileniyor. Çözüm odaklı ve netice alıyorsunuz.

 

a….g
Fatih bey ile çok umutsuz ve çaresiz olduğum bir anda karşılaştım. Kendisini internetteki yorumlar sayesinde buldum. EMDR tedavisi gördüm. Ve şuan çok çok iyiyim. Umarım benim yorumumda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Bence Konya’daki en iyi terapist. Yardımları ve emekleri için Allah ondan razı olsun. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

 

h….d
Araştırma yaparken sitedeki yorumlara bakarak gittim. 4 aylık bir sürecimiz vardı ve gitmeye karar verdik. Bizim vajinusmus problemimiz vardı. İlk görüşmede bize olumlu yaklaştı ve tanı koydu. Eğer sonuç alamazsak bize paramızı iade etmeyi de teklif etti. Çok basit bir şekilde sorunun çözümlenebiliceğinden bahsetti. Tedaviye başladık emdr tedavisi yapıldı. Tedavimiz aşama aşama gerçekleşti. Hepsini sırasıyla başarmaya başladık. Eğer bir eksiklik gördüyse fatih hoca egzersiz olsun yapmadığım bir şey olsun geri dönüp tekrardan yaptık. O şekilde diğer aşamaya geçtik ve sonuca ulaştık. Kendisi çok olumlu pozitif biri. Bize umut ışığı oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

ay…r
Tanışmamız tesadüf eseri oldu internetten bakarken buldu . İlk görüşmede çok memnun kaldım. Sonra görüşmelerimiz devam etti ben memnun kaldığım için devam ettim sorunlar çözüldüğü içinde hoşuma gitti. hala da gidiyorum kendisine. Özellikle bir kaç seanstır EMDR tedavisi görüyorum. Boş bir insan değil Fatih Bey hem tecrübeli bir insan, hem de ilgili ve alakalı bir psikolog tanıdıklarıma da tavsiye edeceğim.

 

el…f
İnternet üzerinden araştırırken Doktortakvimi.com üzerinden Fatih Beyi buldum. Sonra diyaloğa geçtim ve randevu aldım. Böylece süreç başlamış oldu. Kendisiyle olan sürecimizde çok memnundum. Güleryüzlü, objektif ve cana yakın davrandı. Bunlar benim için çok önemliydi.

 

ay…
Fatih hocamıza internet üzerinden ulaştım. Beni sürekli üzen geçmişte yaşadığım travma sebebiyle gittim. Emdr uygulaması yaptık ve neden bu kadar kafama takmışım diye kendime kızdığım bir duruma geldim.5,6 seans için de sorundan kurtuldum. Saygılı ve işini özveriyle yapmaya çalışan bir psikolog. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

Tüm Danışan Yorumlarını okumak için;
optimumailedanismanlik.com/
danisan-yorumlari/
#1538996032810-e85216b7-f487

sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Konyada Psikolog - Psikolojik Danışman Ararken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Konya Psikolog - Optimum Aile Danışmanlık

Konya Psikolog – Psikolojik Danışman Desteği alanında tercih edebileceğiniz uzmanlarımız ile onların almış oldukları terapi – psikolojik danışmanlık eğitimlerini içeren özgeçmişlerini ve danışan tavsiyelerini okumak için yukaradaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Konyada Psikolog – Psikolojik Danışman ararken dikkat etmeniz gereken bazı konulara da aşağıda dikkatinizi çekmek istedik. 

 

Konyanın En İyi Psikoloğu – Konyanın En İyi Psikolojik Danışmanı Kimdir?

Konyada psikolog- psikolojik danışman arayışında olan kişilerin öncelikle internet üzerinden yaptıları aramalarla bu kişilere karar verdikleri bilinen bir gerçektir. Bu aramalarda da ‘konya psikolog, konyada psikolog, konyanın en iyi psikoloğu, psikolog konya, konya psikolog tavsiye ediyorum, konya psikolog önerileri, konya psikolog yorumları, konya psikolog forum’ gibi anahtar kelimeler kullanmaktadırlar.

Bu nokta önemli bir soru akla gelmelidir, ‘konyanın en iyi psikolojik danışmanı’ veya ‘konyanın en iyi psikoloğu’ şeklinde arayıp ulaştığınız kişi gerçekten en iyi psikolojik danışman mıdır? Bu noktada, ‘en iyi’ ‘en ünlü’ ‘tavsiye edilen’ gibi kavramların göreceli kavram olduğunu unutmamak gerekir. Bu şekilde aramalarla karar vermek yerine, konyadaki psikologlar, psikolojik danışmanlar arasında yapacağınız bir araştırma ile diplomalarını ve almış oldukları eğitimleri de merak ederek yardım alacağınız psikolog – psikolojik danışmana karar vermenizi öneririz. 

 

EMDR Terapisi Nedir? Konya Psikolog – Konya Psikoloji

EMDR, göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme anlamın gelen bir terapidir. Konyada ve tüm Türkiyede psikolojik danışmanlar, psikologlar ve psikiyatristler tarafından, psikolojik sorunlar ve cinsel sorunlarda yoğun olarak uygulanan bir tekniktir.

Psikolojik sorunların temelinde yatan, travma adını verdiğimiz acı anıların olumsuz etkilerinden kurtulmayı mümkün hale getirebilen bir terapi olması nedeniyle, birçok kişi tarafından memnuniyetle tavsiye edilen bir terapi tekniği haline gelmiş durumdadır. Ülkemizde yoğun olarak özel psikolojik danışma merkezlerinde, psikolog, çocuk psikoloğu, pedagog ve psikolojik danışmanlar tarafından uygulanmakta olan bir tekniktir.

KONYA PSİKOLOG – PEDAGOG – AİLE DANIŞMANI – EMDR DNŞ HİZMET BÖLGELERİMİZ

KONYA PSİKOLOG:

AHIRLI PSİKOLOG, AKÖREN PSİKOLOG, AKŞEHİR PSİKOLOG, ALTINEKİN PSİKOLOG, BEYŞEHİR PSİKOLOG, BOZKIR PSİKOLOG, CİHANBEYLİ PSİKOLOG, ÇELTİK PSİKOLOG, ÇUMRA PSİKOLOG, DERBENT PSİKOLOG, DEREBUCAK PSİKOLOG, DOĞANHİSAR PSİKOLOG, EMİRGAZİ PSİKOLOG, EREĞLİ PSİKOLOG, GÜNEYSINIR PSİKOLOG, HADİM PSİKOLOG, HALKAPINAR PSİKOLOG, HÜYÜK PSİKOLOG, ILGIN PSİKOLOG, KADINHANI PSİKOLOG, KARAPINAR PSİKOLOG, KARATAY PSİKOLOG, KULU PSİKOLOG, MERAM PSİKOLOG, SARAYÖNÜ PSİKOLOG, SELÇUKLU PSİKOLOG, SEYDİŞEHİR PSİKOLOG, TAŞKENT PSİKOLOG, TUZLUKÇU PSİKOLOG, YALIHÜYÜK PSİKOLOG, YUNAK PSİKOLOG

KARAMAN PSİKOLOG, KARAMAN PEDAGOG, KARAMAN EMDR, KARAMAN AİLE DANIŞMANI:
AYRANCI, BAŞYAYLA, ERMENEK, KAZIMKARABEKİR, MERKEZ, SARIVELİLER

AKSARAY PSİKOLOG:
AĞAÇÖREN, ESKİL, GÜLAĞAÇ, GÜZELYURT, MERKEZ, ORTAKÖY, SARIYAHŞİ, SULTANHANI

NİĞDE PSİKOLOG:
ALTUNHİSAR, BOR, ÇAMARDI, ÇİFTLİK, MERKEZ, ULUKIŞLA

KAYSERİ PSİKOLOG:
AKKIŞLA, BÜNYAN, DEVELİ, FELAHİYE, HACILAR, İNCESU, KOCASİNAN, MELİKGAZİ, ÖZVATAN, PINARBAŞI, SARIOĞLAN, SARIZ, TALAS, TOMARZA, YAHYALI, YEŞİLHİSAR

NEVŞEHİR PSİKOLOG:
ACIGÖL, AVANOS, DERİNKUYU, GÜLŞEHİR, HACIBEKTAŞ, KOZAKLI, MERKEZ, ÜRGÜP

ESKİŞEHİR PSİKOLOG:
ALPU, BEYLİKOVA, ÇİFTELER, GÜNYÜZÜ, HAN, İNÖNÜ, MAHMUDİYE, MİHALGAZİ, MİHALIÇÇIK, ODUNPAZARI, SARICAKAYA, SEYİTGAZİ, SİVRİHİSAR, TEPEBAŞI

ANKARA PSİKOLOG:
AKYURT, ALTINDAĞ, AYAŞ, BALA, BEYPAZARI, ÇAMLIDERE, ÇANKAYA, ÇUBUK, ELMADAĞ, ETİMESGUT, EVREN, GÖLBAŞI, GÜDÜL, HAYMANA, KAHRAMANKAZAN, KALECİK, KEÇİÖREN, KIZILCAHAMAM, MAMAK, NALLIHAN, POLATLI, PURSAKLAR, SİNCAN, ŞEREFLİKOÇHİSAR, YENİMAHALLE

ANTALYA PSİKOLOG:
AKSEKİ, AKSU, ALANYA, DEMRE, DÖŞEMEALTI, ELMALI, FİNİKE, GAZİPAŞA, GÜNDOĞMUŞ, İBRADI, KAŞ, KEMER, KEPEZ, KONYAALTI, KORKUTELİ, KUMLUCA, MANAVGAT, MURATPAŞA, SERİK

BURDUR PSİKOLOG:
AĞLASUN, ALTINYAYLA, BUCAK, ÇAVDIR, ÇELTİKÇİ, GÖLHİSAR, KARAMANLI, KEMER, MERKEZ, TEFENNİ, YEŞİLOVA

ISPARTA PSİKOLOG:
AKSU, ATABEY, EĞİRDİR, GELENDOST, GÖNEN, KEÇİBORLU, MERKEZ, SENİRKENT, SÜTÇÜLER, ŞARKİKARAAĞAÇ, ULUBORLU, YALVAÇ, YENİŞARBADEMLİ

İSTANBUL PSİKOLOG:
ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU

İZMİR PSİKOLOG:
ALİAĞA, BALÇOVA, BAYINDIR, BAYRAKLI, BERGAMA, BEYDAĞ, BORNOVA, BUCA, ÇEŞME, ÇİĞLİ, DİKİLİ, FOÇA, GAZİEMİR, GÜZELBAHÇE, KARABAĞLAR, KARABURUN, KARŞIYAKA, KEMALPAŞA, KINIK, KİRAZ, KONAK, MENDERES, MENEMEN, NARLIDERE, ÖDEMİŞ, SEFERİHİSAR, SELÇUK, TİRE, TORBALI, URLA

SON MAKALE VE YAZILARIMIZ

Konya Depresyon Terapisi

Hayat beraberinde birçok olay, düşünce ve duygu getirir. Herkes hayatında zaman zaman olumsuz olaylar yaşar, olumsuz düşüncelere ve

Konya Psikolog Seans Ücretleri

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) sağlığın tanımını şu şekilde yapmıştır: “Sağlık, sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı değil, bedence, ruhça

Konya Kaygı Bozukluğu (Anksiyete) Terapisi

Kaygı, bedenin tehdit ve tehlikelere karşı tepki vermesi için tasarlanmıştır. Kaygı  bedende kalp atışında hızlanma, solunum hızında değişiklikler

Konya Disparoni Terapisi : Ağrılı Cinsel İlişki Sorunu

Ağrılı cinsel ilişki olarak adlandırılan “disparoni” toplumumuzda yaygın görülen bir cinsel işlev bozukluğudur. Disparoni “Ağrılı Birleşme” “Ağrılı Penetrasyon”